День Мемнона Цілителя — 29 квітня. Що потрібно зробити, щоб отримати захист та допомогу

29 квітня, православний світ вшановує пам’ять Мемнона Чудотворця. Він все життя багато працював, дотримувався посту та молився. За сподвижницьке життя отримав дар прозорливості та сан ігумена. Він спас врожай від сарани, відкрив озеро в пустелі та врятував тонучий корабель.

Традиції в цей день.

В цей день не можна починати нові справи, розв’язувати проблемні ситуації та приймати важливі рішення.
До оточення ставтеся доброзичливо та милосердно.
Сни, які сняться в ніч на 29 квітня — віщі й розповідати про них не можна.
Знахарі в цей день займаються приготуванням різноманітних настоянок з лікарських рослин.
В цей день згадують дев’ятьох Кизичеських мучеників, які проповідували християнську віру та загинули за це страшною смертю. Їх мощі володіють чудотворною цілющою силою, а люди в цей день промовляють замовини на позбавлення від дев’яти напастей.

Замовина #1.

Щоб відвести від родини лихі напасті, треба стати на порозі будинку, повернувшись спиною до вулиці, і тричі прочитати замовні слова:
«Господи, відведи дев’ять стріл від мене — від води, суду і вогню, від петлі, ножа і злодія, від злісного наговору, від посягання на тіло і кров, і від псування на кров. Амінь».

Замовина #2.

Якщо людина хворіє, рано-вранці на зорі необхідно прочитати над нею наступну змову:
«Прошу тебе, Господи, зроби так, щоб раба Божого (ім’я) не сліпило, не млоїло і не пекло, не ламало, не в’язало, не трясло, з ніг не валило, не морозило і в сиру землю не звело. Міцніше заліза моє слово, адже залізо іржа поїдає, а моє слово і від жита захищає. Закриваю слово моє на 77 замків, запечатую і в море-океан кидаю. Амінь».

Замовина #3.

Ще одна змова допоможе позбутися від усіляких життєвих неприємностей:
«Мученики Кизичеські, допоможіть, від бід і напастей мене захистіть. Щоб не знала я, раба Божа (ім’я), страшних втрат і житейських поневірянь, відчаю пекучого і ридання, спокуси та потьмарення розуму, самотності та злої чарівності, втрати душевної радості. Дайте життя мені прожити в душевній чистоті та моральному добробуту. Амінь».
Щоб посилити власну енергетику, необхідно в цей день зробити дев’ять добрих справ.

Народні прикмети в цей день.

На вулиці літають зграями хрущі, чекайте влітку спеку та посуху.
На вулиці раптово піднявся сильний вітер, невдовзі почнуться сильні зливи й триватимуть довго.

День Мемнона Цілителя — 29 квітня. Що потрібно зробити, щоб отримати захист та допомогу