День святого Іоанна Богослова — 21 травня. Що потрібно зробити кожному християнину

21 травня, православний світ вшановує пам’ять святого Іоанна Богослова. Він передав вірянам божественні откровення, зробив багато добрих справ та помер за дивних обставин.

Іоанн Богослов прожив дуже довге життя, переживши всіх послідовників апостолів Христа. Він залишався єдиним свідком земного буття Спасителя довгі роки.

Перед смертю, святий попросив своїх послідовників поховати його живим. Через декілька днів, відкопавши могилу, останків тіла Іоанна не було знайдено. За повір’ям, в цей день кожного року, на місці де був похований апостол, виходить з під землі прах. Ця чудесна аномалія зцілює людей, які знаходяться поблизу чарівного місця.

Що потрібно зробити в день Іоанна Богослова.

В цей день, необхідно відвідати Божий дім, помолитися, попросити заступництва у святого Іоанна та причаститися.

Якщо не має можливість відвідати храм, то необхідно помолитися вдома від щирого серця перед іконостасом. Звернення повинні бути змістовні та зрозумілі.

Що заборонено робити в день Іоанна Богослова.

Під час святкування, потрібно утриматися від надмірного вживання спиртних напоїв та м’ясних страв, а також не переїдати.

21 травня намагайтеся бути доброзичливими та спокійними. Стримуйтеся від конфліктів, гніву, лихомовства, брехні та інших негативних вчинків й емоцій. Господь Бог та його послідовники вчили кожного християнина викорінювати в собі зло та каятися у своїх гріхах.