День святого мученика Филимона — 27 грудня. Що слід зробити, щоб захистити дім від усього злого

27 грудня, православна церква відзначає день святого мученика Филимона.

Традиції в цей день.

Існує повір’я, що кінець грудня — це час, коли нечисті сили ходять по землі. Щоб вони не потрапили до оселі, люди наводили лад та чистоту у своїх домівках. Також, відганяли темні сили водою, бо вона їм не подобається. Тому, на свято намагаються якомога частіше вмиватися звичайною водою, щоб захиститися від різних захворювань та пристріту.

Щоб провести обряд з водою, потрібно сконцентрувати власні думки та емоції на позитивних нотах й тільки після цього читати замову. Обряд краще проводити ввечері, знаходячись наодинці з собою. Читайте замову чітко та тихо. Для обряду краще підійде джерельна вода, але якщо такої немає, тоді використайте ту, яку заздалегідь потрібно відстояти протягом тижня. Не можна нікому казати, що планується проведення обряду, це має залишитися таємницею.

Щоб провести обряд від пристріту та псування, візьміть воду, сірники й церковну свічку. В ємність налийте воду, запаліть сірник, нехай згорить до кінця, а потім киньте його у воду, вимовляючи замову: «Як сірник цей до кінця прогорів, так нехай й недоброзичливці горять, які мені псування-пристріт послати хочуть». Після цього слід запалити свічку та тричі капнути воском у воду. Залиште на три дні, а потім вилийте її далеко від оселі.

Народні прикмети в цей день.

Погода весь день змінюється, чекайте відлиги.

В цей день стоїть тепла погода — до спекотного літа.

Якою буде погода на Филимона, таку чекайте в лютому.