День святої Берегині — 15 липня. Що слід зробити, щоб отримати захист від усього злого

15 липня, православний світ відзначає день святої Берегині. Це дуже загадкова богиня, яка символізує жіночий та чоловічий, земний і водний, людський й природній початки.

Наші пращури молилися богині про допомогу в сільському господарстві. Коли визрівав хліб, богиня допомагала вберегти посіви.

Вона допомагає рибалкам, оберігає свійських тварин, надає рослинам та травам цілющих властивостей.

Берегиню порівнюють з качкою, що плаває від одного берега до іншого та поєднує людські долі.

Традиції в цей день.

Наші пращури на честь Берегині садили на своєму подвір’ї берізку. Якщо це зробити неможливо, потрібно піти в ліс, знайти березу, міцно притулитися до неї та постояти протягом декількох хвилин, щоб мати міцне здоров’я.

Хорошою прикметою є, коли хлопець та дівчина зізнаються в своїх почуттях один до одного в цей день, тоді вони проживуть довге спільне життя. А весілля, зігране в цей день, пророкує довге та романтичне життя для молодят.

Вагітні жінки клали під ліжко березові гілочки, щоб швидко та легко народити.Не можна в цей день пліткувати та сваритися

Щоб зміцнити подружні стосунки, можна провести народні магічні обряди.

Жінки моляться Берегині про успіх в коханні та пошуку гідного нареченого.

На свято проводять обряди, щоб залучити здоров’я та щастя.

Для залучення здоров’я.

Потрібно встати до того як зійде сонце, взяти нове простирадло білого кольору та вийти на берег озера або річки. Головне, щоб там на той момент ніхто не купався. Потрібно зайти у воду та три рази пірнути з головою, при цьому читаючи молитву. Обітріться тканиною та можете йти додому. Простирадлом застеліть ліжко та спіть на ньому протягом трьох ночей.

Для сімейного щастя.

Візьміть новенький вишитий рушник. Вранці покладіть його в траву на подвір’ї, залиште на 30 хвилин та обітріть ним обличчя. Після цього розвісьте його на березі та залиште сохнути. Зберігайте рушник окремо від інших речей.Народні прикмети в цей день.

На березі з’явилися жовті листочки — до ранньої осені.

Вранці стоїть спекотна погода, чекайте на зливу ввечері.