Дерева, які варто посадити біля будинку, щоб привернути щастя й добробут.

З давніх-давен, люди вважали, що дерева мають магічну силу, яка здатна зцілювати хвороби та привертати щастя й добробут.

Найрозповсюдженіші дерева та їх властивості:

  1. Береза.

Це чудове дерево має захисну силу. Її гілки встромляли в дах будинку, хліву та у полі або на городі. Доторкнувшись до стовбура берези, можна відновити втрачені сили та енергію. Невідомо з яких причин, в березу не б’є блискавка, тому її садили біля будинку, щоб захиститися від грози.

  1. Дуб.

Це дерево символізує владу та силу. Посадивши біля будинку дуб, пращури намагалися принести достаток в родину. А молодята, щоб мати щасливе сімейне життя, тричі обходили навколо дуба.

  1. Ялина.

Саджати біля будинку ялину – це дуже погана прикмета. Господиня цієї оселі буде бездітна або народжуватимуться тільки дівчата. Якщо ялина загине від удару блискавки або засохне, то господарі будинку скоро помруть. Під цим деревом не можна ховатися від грози, бо блискавка ялину дуже полюбляє.  1. Клен.

Клен дуже близький до людського тіла. Він лікує від різноманітних хвороб, пророкує долю та може вказати на злу людину. Через життєдайну силу клену, з нього не можна робити труни.

  1. Осика.

Це дерево вважають проклятим, але часто використовують його для оберега від темних сил. Осику не можна садити біля будинку та не можна сідати в її тіні, щоб не накликати біди.

В давні часи, у труну померлого встромляли осиковий кілок, щоб той не перетворився у нечисть.