Детальний гороскоп на березень, для всіх знаків зодіаку. Чого на слід очікувати від першого місяця весни

Пропонуємо дізнатися, що приготував березень для всіх знаків астрономічного зодіаку.

Овен.

Березень для Овнів буде схожий на сюжет захопливого фільму. Вони відчуватимуть апатію, самотність та лукавство. Але з усіх негараздів вийдуть переможцем, а поруч будуть друзі.

Початок місяця почнеться з відстоювання власних позицій у протидії з ворогами. Це позбавить душевного спокою та виснажить, внаслідок чого існує ймовірність проблем зі здоров’ям. Мудрість та вроджена інтуїція, які притаманні Овнам, допоможуть залагодити конфлікт й примирити сторони, що конфліктують.

Друга половина місяця сприятлива для важливих зустрічей, вирішенню різноманітних та спірних питань.

У особистому житті Овнів очікує романтика, гармонія та кохання. Для самотніх сприятливий період для нових знайомств. На роботі можливе підвищення зарплатні та підвищення. Гороскоп рекомендує Овнам більше відпочивати та повноцінно висипатися.

Тілець.

Березень буде успішним та результативним. У фінансових питаннях очікується сприятливий період, велика ймовірність отримання несподіваної грошової допомоги. Рекомендується навести лад та порядок у справах, не потрібно це відкладати на потім. Скористайтеся шансом на удачу, приділіть більше уваги роботі та взаємовідносинам з друзями й подзвоніть близьким чи родичам, з якими перерване спілкування.Фінансові прогнози на березень більш ніж сприятливі, але не варто робити необдуманих та поспішних покупок.

Наприкінці місяця є ризик фінансових труднощів, тому простежте за власними банківськими рахунками.

Близнюки.

На Близнюків чекає успіх у професійній сфері та особистому житті.  Самотні матимуть шанс зустріти кохання, а сімейні люди, зміцнити стосунки. Слід пам’ятати й про здоров’я. Зірки прогнозують гарний дохід у березні. Великих витрат чи коштовних придбань не передбачено.

Рекомендується займатися постійним саморозвитком, відкривати свої таланти та не боятися братися за виконання нових проєктів.

Самотні Близнюки матимуть приємні знайомства, які скоріше за все переростуть у більш тісне спілкування. Але зірки застерігають від необдуманих вчинків з партнером.

Рекомендується звернути увагу на харчування та самопочуття. Приділіть більше уваги родичам похилого віку. У кінці місяця очікується невеликий перепочинок, після якого є велика можливість нових перспектив на роботі, головне скористайтеся шансом.

Рак.

Березень буде сприятливим для Раків, вони будуть користуватися плодами своєї клопіткої праці. Зірки рекомендують спираючись на власну інтуїцію не боятися зробити рішучий крок, проявити заповзятливість та повірити у свої сили.

Березень найсприятливіший період для відвідання стоматолога та позбавлення від тютюнової залежності. Сімейним ракам зірки радять більше приділити уваги родині. Додати більш почуттів та гармонії у подружні відносини.

Зверніть увагу на здоров’я, можливі проблеми зі шлунком, тому додайте до раціону овочі. Двадцяті числа березня сприятливі для великих та коштовних придбань, нових починань, зміни роботи або професії.Лев.

Березень для Левів стане насиченим та цікавим. Буде застосовано багато сил, енергії та зусиль для досягнення мети. У особистому житті доведеться зробити вибір щодо відносин з партнером.

Рекомендується подбати про здоров’я, щоб уникнути прикрих наслідків. Зверніть увагу на баланс праці та відпочинку.

Середина березня стане насиченою щодо професійного напрямку. Лев матиме довіру керівництва, що сприятливо відзначиться для подальшого підвищення та отримання нових перспектив. Для досягнення поставлених цілей необхідно буде наполегливо працювати та розраховувати тільки на власні сили. Щоб не зашкодити відносинам з колегами, тримайте свою нервозність та гарячу вдачу при собі.

Наприкінці місяця матимете добрий відпочинок. Зустріньтеся з друзями, відвідайте батьків, придбайте нові речі, займіться хобі, відвідайте салон краси та проведіть вільні дні з користю для себе. Березень сприятливий для реалізації планів, професійного зростання та саморозвитку.

Діва.

Завдяки заповзятості та вмінню розв’язувати будь-які питання, можете уникнути неприємностей. З’явиться шанс виправити похибки зроблені у попередніх місяцях. Діви відчуватимуть приплив енергії, завдяки якому будуть реалізовувати раніше заплановані проєкти.

У сімейному житті стосунки мають ймовірність погіршитися, тому потрібно буде застосувати усю свою мудрість та зрілість для згладження конфліктів. Самотні Діви у березні можуть зустріти свою долю, зверніть увагу на людей, які вам приділяють увагу.

Зверніть увагу на здоров’я. Можливі фінансові труднощі, тому не займайтеся марнотратством.Терези.

Місяць буде спокійним, рутинним та монотонним. Для отримання приємних емоцій та гарного настрою, доведеться докласти неабиякі зусилля. Зірки рекомендують не розслаблятися, а почати планувати наміри на літо. Приділіть увагу роботі та побуту.

На початку березня будуть переслідувати наміри все кинути та відпочивати лежачи на дивані, але не слід лінуватися, бо врешті решт можете отримати відчуття розчарування, роздратування та невдоволення. Розпочніть краще прибирання або ремонт, приділіть увагу дитині, відвідайте салон краси та сходіть на шопінг. Березень гарний період для позбавлення шкідливих звичок. Займіться спортом та перегляньте раціон харчування. Існує ймовірність відновлення давно забутих романтичних стосунків.

Скорпіон.

Місяць обіцяють спокійний та безтурботний. На роботі проблем не прогнозується. Матимете вільний час, який зірки рекомендують провести з користю, зайнятися спортом чи відвідати салон краси. Місяць сприятливий для скріплення шлюбу. Варто звернути увагу на власне здоров’я та близьких. Березень найкращий місяць для вартісних покупок, бо витрати принесуть гарний настрій та усвідомлення користі від придбаного.

Будете брати участь у колективних заходах та випробовувати себе у нових сферах. Будьте уважні до оточення, є можливість зустріти як стабільних партнерів, так й недоброзичливців. Березень не найкращий місяць для подорожей.

Стрілець.

Зірки рекомендують не поспішати у введенні бізнесу, бо це може стати перешкодою для його вдалого завершення. Ви матимете шанс на щасливу випадковість, скористайтесь ним.

Початок місяця буде активним, варто зосередитися на досягненні цілей. Це найвдаліший час, якого може потім вже не бути. Намагайтеся бути спокійними, терплячими та не робіть необ’єктивні судження, що надалі збереже ваші позиції. Велику увагу будете приділяти стосункам з дітьми.Козеріг.

Березень має стати багатим на цікаві події. Можливі короткочасні знайомства, які завершуватимуться бурхливими романами.

Для досягнення мети, потрібна напружена та продумана праця. Тому, намагайтеся все робити вчасно, щоб не уповільнювати процес. Не варто давати обіцянки, які не в спромозі виконати.

Місяць закінчиться гарними результатами, пов’язаними з накопиченнями, але при умові тверезого розрахунку дивідендів.

Водолій.

Березень буде успішним. Водолії матимуть усі шанси досягти своєї мети, але для цього потрібні великі витрати: емоційні, розумові, матеріальні та фізичні. Такий напружений графік може несприятливо позначитися на здоров’ї, як на фізичному, так й на психологічному. Для запобігання цього рекомендується більше відпочивати, знайти собі цікаве хобі та приділити увагу дітям.

Сімейні пари будуть захищати своє право на особистий простір. Для одружених пар весна не віщує ніякої романтики, а от в одиноких може “зірвати кришу” від пристрасті.

У фінансовому плані потрібно розумно витрачати кошти. Головне правильно розподіляти дохід, не забуваючи вкладати частину фінансів у роботу.

Зірки рекомендують не розпочинати нову справу у березні.

Риби.

Рибам випаде можливість проявити усі найкращі сторони характеру. Важливо стежити за психологічним станом, оскільки можливий спад енергії.

Середина березня дуже вдала для розв’язання важливих питань.

Приділіть у цьому місяці більше уваги родині, дітям та батькам. Організуйте сімейний пікнік та займіться домашніми справами. Це відновить ваш психологічний та емоційний стан.