Детальний гороскоп на тиждень 21-27 листопада. Яким знакам зодіаку слід бути дуже обережним

Пропонуємо астрологічний гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку.

Гороскоп для знаку Овен.

Овни дуже прямолінійні, але цю рису слід притримати в листопаді. Будьте обережні, щоб не натрапити на боротьбу, інтриги та суперечки. Також, можливі жорсткі обставини, які будуть заважати власним бажанням та планам. Протягом тижня буде важко подолати труднощі, а от на вихідних буде місце для радості.

Гороскоп для знаку Телець.

Зовнішні обставини не принесуть Тельцям нічого хорошого. Може погіршитись здоров’я та фінансове становище. Є ризик загострення хронічних захворювань. Краще не робити операцію в перші дні тижня. Обережно користуйтеся побутовими приладами та обладнанням на роботі, бо можна травмуватися. В бізнесі та в сімейних стосунках на представників цього знаку чекає успіх.

Гороскоп для знаку Близнюки.

Можливі труднощі у відносинах з друзями. Краще не відвідувати гучних вечірок й нічних клубів, інакше чекайте на неприємності та конфлікти. Не поєднуйте дружбу, кохання та інтим. Тримайте при собі ваші відносини з коханою людиною. Займайтеся спортом, щоб бути успішними.

Гороскоп для знаку Рак.

Уникайте суперечок з коханою людиною, особливо в перші дні тижня. Ситуація може вийти з-під контролю. На вас чекає багато домашніх клопотів. Проведіть час з дітьми та займайтеся улюбленими справами. Хобі може принести гарний результат та успіх.

Гороскоп для знаку Лев.

Самотність переслідуватиме Левів протягом тижня. Нестача ніжності та тепла може вплинути на настрій. Щоб бажання реалізувалися, проведіть час з коханою людиною. Ревнощі та недовіра призведуть до конфліктів, тому варто контролювати свої емоції.

Гороскоп для знаку Діва.

Можливий конфлікт в родині через непорозуміння між вами та батьками. Труднощі виникнуть в тому випадку, якщо Діва живе з коханою людиною в домі батьків. Щоб запобігти великому конфлікту, краще нарешті переїхати. Приділіть час навчанню, роботі та новим знайомствам.
Гороскоп для знаку Терези.

Тиждень буде неспокійним. Особисті відносини будуть нестабільними. Час несприятливий для облаштування квартири або дачі. Краще утриматись від проведення сімейних свят та багатолюдних заходів. Займіться роботою, щоб покращити фінансове становище та мати можливість зробити великі й важливі покупки.

Гороскоп для знаку Скорпіон.

Приділіть увагу коханій людині, власному зовнішньому вигляду та іміджу. Саме час змінити стиль, придбати новий одяг та взуття. Однак, не потрібно купувати дорогих подарунків для інших. На цьому тижні ваша поведінка буде тактовною та ввічливою, що допоможе залучити корисних людей.

Гороскоп для знаку Стрілець.

На цьому тижні захочеться щось зробити. Однак, уникайте різних авантюр та сумнівних справ, інакше можна втратити все. Не захоплюйтесь азартними іграми або ставками. Краще обходити заклади з великою кількістю людей. Це допоможе зберегти гроші. Краще розвивайтеся духовно та читайте філософську літературу.

Гороскоп для знаку Козеріг.

На цьому тижні потрібно показати свою рішучість та безкомпромісність. Однак, не будьте занадто самостійними, бо це може образити рідних. Зухвала поведінка, також, може стати причиною конфлікту. Тому стримуйте свій характер, щоб уникнути сварок. Будьте тактовними та дипломатичними, щоб досягти успіху й при цьому нікого не образити.

Гороскоп для знаку Водолій.

Представники цього знаку будуть прагнути свободи та самостійності, але зовнішні обставини завадять. Є ризик застудиться або загострення хронічних хвороб. Тиждень не вдалий для нових знайомств та відвертої поведінки з оточуючими. Ймовірно підуть плітки про вас та близьких людей. Краще зверніть увагу на роботу, бо на вас чекає успіх в кар’єрі.
Гороскоп для знаку Риби.

Риби захочуть всього й одразу, але не всім бажанням дано здійснитися. Доведеться трохи знизити свої вимоги та оцінити можливість досягнення поставлених задач. Уникайте розмов про своє фінансове становище з друзями та рідними. Не беріть та не давайте в борг гроші. Вирушайте в подорож або приділіть час навчанню, щоб тиждень пройшов вдало.