Діти та галас у церкві: чи варто брати малих дітей з собою, та що про це каже церква.

Дітям дуже нудно в церкві, тому вони бігають, галасують, качаються по підлозі або рачкують. Це дуже відволікає священника, який веде Літургію та вірян, які намагаються зосередитися над своєю молитвою.

Як вирішити, чи потрібно брати малих дітей до храму? Вирішення питання є завжди. Не потрібно звертати увагу на косі погляди оточуючих, а йти за своєю вірою.

Один священник розповів історію, яка його надзвичайно вразила та змусила задуматися над своїми думками й відношенням до малюків. Жінка збирала троє своїх непосидючих дітей, щоб піти додому після проповіді. Це зайняло в неї годину, бо дітлахи бешкетували та постійно роздягалися. Мама терпляче та спокійно все ж таки дійшла своєї мети й вирушила додому. Священник подумав, це ж таке відбувається кожного дня, по декілька разів на день й мати залишається в спокої. Батьки, які приводять малюків до церкви, насправді святі!

Тому, якщо мама зібралася до церкви з дитиною, вона повинна мати терпіння до священнослужителя та інших вірян. Бо вони потребують навернення найбільше й Господь Бог звертається до них через її малюка.

Спитайте у священника, можливо він дозволить побути під час служби в захристії або є окрема парафія з Літургією для дітей молодшого віку.

Ходіть до церкви та не звертайте увагу на чужі зауваження та злі погляди. Господь Бог бачить все!