Дієві рецепти боротьби з попелицею на огірках. Вони допоможуть зберегти ваш урожай.

Як перемогти попелицю екологічними методами, безпечними для людського здоров’я?

З цим питанням ми спробуємо розібратися у нашій сьогоднішній статті. Адже попелиця завдає нищівного удару по урожаю огірків, пошкоджує листя та зав’язь. Звичайно її можна знищити хімічними засобами, але вони дуже шкідливі для людського організму. Тому ми знайшли кілька рецептів для городників, які бажають споживати екологічно чисті овочі.

Дієві рецепти боротьби з попелицею:

  1. У двох відрах гарячої води потрібно розчинити 80 грамів господарського мила та 400 грамів подрібненого тютюну. Розчин настояти 24 години, профільтрувати і обробити кущі огірків.
  2. У десяти літрах води розчинити 50 грамів господарського мила та 200 грамів деревної золи. Ретельно перемішати та обробити листя і пагони рослини.
  3. В одному у літрі води розвести 10 грамів гірчичного порошку, настояти розчин дві доби та додати ще 0,8 мл води та 60 грамів господарського мила натертого на терці.
  4. В 10 літрах води розчинити 25 грамів господарського мила та 50 грамів нашатирного спирту. Обробити листки огірка з внутрішньої сторони. Використовувати цей розчин можне не частіше ніж раз на 2 тижні. У суху та сонячну погоду. Нашатир не лише рятує від попелиці, але і збагачує рослини азотом, який у свою чергу підвищує врожайність та ріст огірків.
  5. У 10 літрах води потрібно розчинити 75 грамів харчової соди. Ретельно перемішати і обробити кущі. Треба зауважити, що цей розчин допомагає також у боротьбі із гнилями та мучнистою росою.
  6. На 1 літр води беремо одну столову ложку 9% оцту. Цією сумішшю ретельно обробити кущ огірків.
  7. В 100 мл молока розчиняємо 0,5 мл йоду, та додаємо цей розчин в 1 літр води.

При великій кількості попелиці обробку потрібно проводити у кілька етапів. Одноразове використання наших рецептів не гарантує повного знищення шкідників.

Гарного і чистого вам урожаю!