Дієві та перевірені способи, які допоможуть вивести з одягу жирні плями

Масні плями на одязі завжди завдають багато незручностей людині. Пропонуємо ознайомитися з декількома способами як швидко виправити цю неприємність.

Найпростішим способом вважається похід до хімчистки, але є досить прості та ефективні методи, якими можна скористатися вдома.

  1. Використання мийного засобу в поєднанні з содою.

Ретельно змішайте мийний засіб та соду й нанесіть поверх жирної плями використовуючи щітку.  1. Використання гліцерину.

Нанесіть гліцерин поверх плями та витримайте декілька хвилин. Протріть забруднену ділянку. Цей засіб доволі ефективний, навіть у боротьбі із застарілими плямами.

  1. Використання аміаку.

Змішайте аміак з водою та занурте в цей розчини ватний диск. Протріть пляму та накрийте її клаптиком бавовняної тканини й попрасуйте зверху праскою. Увесь бруд перейде на тканину. Такий метод допомагає у боротьбі із забрудненнями будь-якої складності.

  1. Використання господарського мила 72%.

Намочіть пляму водою та намильте її милом, а потім залиште на 12 годин. Після цього виперіть пральним порошком. Цей спосіб дуже ефективний при видаленні масних, щойно поставлених плям.  1. Використання кухонної солі.

Засипте масну пляму сіллю, ретельно потріть та струсіть. Потрібно повторити цей спосіб в тому випадку, якщо бруд не зник. Пам’ятайте, що цей спосіб підійде лише для свіжих масних плям.

  1. Використання крейди.

Подрібніть крейду та ретельно засипте нею масну пляму. Витримайте декілька хвилин та струсіть, а одяг виперіть в пральній машині. Метод підійде для натуральних тканин.

  1. Використання зубного порошку, соди та дитячої присипки.

Змішайте зубний порошок, соду та дитячу присипку й посипте поверх масних плям на одязі. Потім покладіть аркуш паперу, попрасуйте праскою, притисніть чимось важким та залиште на добу, а потім виперіть в пральній машинці. Метод допомагає у боротьбі із забрудненнями вовняних матеріалів.  1. Використання кока-коли.

Ретельно намочіть масну пляму кока-колою та залиште на 5 годин. Після чого виперіть в пральній машинці з порошком.

  1. Використання бензину.

Намочіть ватний диск в бензині та підкладіть під масну пляму, а поверх накрийте чистим ватним диском. Потримайте декілька хвилин, потім сполосніть та виперіть одяг в пральній машинці з порошком.