Дієвий засіб, який допоможе відновити орхідею. Ще довго буде радувати вас своєю красою

Якщо придбали уцінену орхідею, а в неї пошкоджене та гниле коріння, а квітів мало або немає зовсім, тоді для реанімування необхідно пересадити її в інший ґрунт, замість звичайного. Це допоможе рослині пустити нове коріння та квіти.

Тимчасовою заміною звичайного ґрунту може стати спінений полістирол. Користуйтеся одноразовими контейнерами для їжі, які виготовлені з даного матеріалу, які необхідно подрібнити.

Видаліть з орхідеї пошкоджене коріння, крім зеленого та жовтого. Помістіть рослину у скляну вазу, засипте підготовлені шматочки подрібненого контейнера та залийте водою до самого верху. Тримаючи руками полістирол, поставте вантаж та залиште на півгодини.Злийте воду, але не до кінця, залиште приблизно на 2-3 пальці. Підтримуйте воду на цьому рівні.

Щойно вода випарується, повторіть те саме — залийте водою на півгодини та злийте зайву воду.

Через те, що полістирол вбирає воду, волога у коріннях рослини постійно підтримується, що стимулює їх ріст. Прозора ваза забезпечує попадання сонячного світла.

Якщо ви вирішили обрізати й саму орхідею, то зріз необхідно обробити за допомогою меленої кориці, щоб не висихав квітконіс.

Рослина оживе, з’явиться нове коріння та квіти вже через 1,5-2 місяці. Після цього пересадіть її у звичний ґрунт для вирощування орхідей.