Для чого додавати мінералку в фарш. Секрети шеф-кухаря

Кожна господиня мріє, щоб їх котлети були соковитими та з хрусткою скоринкою, але не завжди це вдається. Тому, варто знати, що можна додати до фаршу, щоб він залишався соковитим та не втрачав своєї структури.

В холодильнику можна знайти стандартні продукти, що викличуть корисний м’ясний сік в фарші. Зазвичай до фаршу додають цибулю та молоко, але є інші варіанти. Наприклад, можна додати лід або мінеральну воду.

Мінеральна вода.

Завдяки вуглекислому газу в мінеральній воді, фарш стане соковитим та легким. Завдяки цьому активно виділяється сік. Додайте трохи мінеральної води під час приготування фаршу. Вона запобігатиме згортанню білкових сполук, що зробить котлети соковитими.

Лід.

Властивості льоду схожі на властивості мінеральної води. Лід додають в невеликій кількості. При цьому спостерігайте за станом фаршу, бо він при таненні може дати зайву рідину. Лід, також, додається в процесі приготування фаршу.

Інші варіанти.

При приготуванні рибних котлет, можна додати в фарш пару крапель соку лимона або фруктового оцту. Таким чином котлети набудуть пікантного смаку та настояться власним соком. В такому випадку воду або лід додавати не потрібно.

Яловичий та свинячий фарш потребують вологи, бо ці види мають більш щільну консистенцію, ніж рибний. Щоб смак був натуральним, можна додати трохи топленого жиру, шпик або копчене сало. Також, не забувайте про спеції. Вони розкриють смакові властивості готової страви.