Дріжджі — натуральне та ефективне добриво для гарного врожаю

Пекарські дріжджі являються відмінним стимулятором росту для городніх рослин. В них багато живильних речовин, які вкрай потрібні рослинам. Вони покращують мікробіом ґрунту та пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів.

Рецепт:

Розчиніть у 5 літрах підігрітої  води 1 кг хлібних чи спиртових дріжджів. Залиште на годину підійти. Готувати цю підгодівлю потрібно безпосередньо перед застосуванням. Візьміть 1 літр дріжджового настою та розчиніть у 10 літрах води.

Або приготуйте таку ж підгодівлю з використанням сухих дріжджів, 10 грамів на 10 літрів теплої води та 2 ст. л. цукру. Поставте у тепле місце на годину, далі розведіть цей розчин 1:5 теплою водою. Поливають під корінь.

Пасльонові рослини дуже обожнюють таку підгодівлю: розведіть 100 грамів пресованих дріжджів та 50 грамів цукру у 3 літрах теплої води. Поставте на 7 днів, щоб забродило. Далі розведіть 1 склянку розчину у 10 літрах води та підживіть рослини. Норма витрати 1 літр на кущ.

Ним, також, можна поливати розсаду, вона буде зростати міцною та здоровою, а після пересадки в ґрунт, добре перенесе стрес.

Полуниця добре відзивається на підживлення дріжджовим добривом, а ще воно захищає рослину від сірої гнилі. В період бутонізації пролийте полуницю таким розчином: 100 грамів дріжджів розведіть у 10 літрах води.

Дріжджі — це мікроорганізми, які складаються з грибів, вони не працюють та не дадуть користі при застосуванні у холодну погоду. Під час застосування дріжджового добрива, підживіть рослини й калійним.