Дуже повчальна притча про «Чорну крапку» яка вчить бачити світлі сторони

Одного разу, на уроці, вчитель філософії роздав своїм учням аркуші паперу, на яких, зазвичай, мало бути написане завдання. Але цього разу аркуш був чистим, що дуже здивувало студентів.

На папері не було нічого окрім невеличкої чорної крапки. Учні відмітили, що крапки у кожного з них, були різного діаметру та знаходилися в різних частинах аркушу. Але більше ніякої різниці між ними не було. Вчитель попросив студентів описати те, що вони побачили на аркуші. Студенти старанно розповідали про розмір, та місце розташування крапки, висували всілякі теорії та думки, щодо того, навіщо вчитель поставив ці крапки. Самі старанні могли розповідати про ці крапки годинами. Нарешті, всіх вислухавши вчитель запитав:

— Чому ви розказали мені стільки всього про крапку і жоден, навіть слова не сказав про білий папір, на якому вона намальована?

Ось так і у житті — ми концентруємо всю увагу на поганих речах (так званих чорних плямках) і зовсім забуваємо про його світлі сторони, яких набагато більше. Тому, я бажаю вам навчитися бачити і радіти світлим сторонам життя. Любіть життя, воно того варте!