Два дієві способи, які допоможуть позбутися молі що живе у шафі і тихенько поїдає одяг.

Така, на перший погляд невинна комаха, приносить величезну шкоду поїдаючи, тихенько, одяг в шафі. Міль особливо полюбляє одяг з натуральних тканин: хутра, вовни, льону або шовку. Після себе шкідники залишають не тільки прогризені дірочки на одязі, а й свої фекалії та личинки, які нагадують маленькі піщинки. Щоб попередити пошкодження речей, якщо помітили біля шафи міль, негайно використайте один із запропонованих нижче способів.

  1. Генеральне прибирання в шафі.

Бажано перепрати або віддати до хімчистки весь одяг. Якщо такої можливості немає, то повісьте одяг на сонці та періодично повертайте. Сонячне проміння вбиває личинки, які залишила після себе міль. Візьміть пилосмок та ретельно очистьте шафу, меблі та килими в цій кімнаті. Добре почистьте або замініть мішок пилосмока, щоб там не залишилися яйця метеликів. Змочіть тканину в лавандовій воді та гарно протріть шафу зсередини. Залиште відкритою, щоб вона провітрилась та повністю висохла. Коли всі процедури будуть завершені, розмістіть очищений одяг по своїм місцям.

  1. Ароматичні речовини.

Міль терпіти не може аромати ефірних олій та деяких запашних продуктів.

Придбайте будь-яку ефірну олію, змочіть в ній шматочок тканини та покладіть в шафу. Це відлякуватиме метеликів довгий час.Протріть меблі тканиною змоченою харчовим оцтом, він вбиває міль та її личинки.

Зробіть або придбайте букет лаванди, покладіть в проблемну шафу. Вона наповниться неймовірним ароматом, а шкідники зникнуть назавжди.

Розкладіть апельсинові шкірки по шафах з сухими продуктами і міль їх не потурбує.

Також, можна покласти в шафу сухий ароматизатор з запахом герані або лаванди. Це дуже відлякує шкідливих метеликів.