Ефективний спосіб боротьби з мурахами за допомогою манки. Корисна підказка для городників.

Як позбутися від мурашок на городі за допомогою манки

Отже, нам знадобиться 300 г манки і 100 г цукрової пудри. Обидва інгредієнти необхідно як слід перемішати між собою. Готовий склад щедро розсипте навколо мурашника і в місцях скупчення мурашок (наприклад, на особливо завантажених шляхах), інформує Ukr.Media.

Мурахи не зможуть встояти перед такою щедрою ласою закускою і почнуть посилено поїдати її самі, замість того, щоб нести в мурашник королеві (останній, втім, теж дещо перепаде на її біду). У цих суворо зарегламентованих комах індивідуальні егоїстичні потреби візьмуть верх над колективними інтересами.

Ви думаєте, наївшись від пуза, мурахи тимчасово перестануть розносити тлю по ділянці, яка, немов дійна корова, що дає їм солодкуватий нектар? Ні, спосіб діє простіше — манка розбухає всередині маленьких хітинових тельцях, в результаті чого мурахи гинуть, в буквальному сенсі луснувши зсередини.

Деякі намагаються врятуватися втечею. В цьому випадку потрібно щедро посипати солодкою манкою всі шляхи до відступу. Тих, хто не встиг вчасно збігти і не загинув смертю хоробрих, слід добити розчином нашатирного спирту, розведеного з чистою водою (50 мл на 10 л).

Інший варіант передбачає розсипання манки прямо по мурашнику. В даному випадку при розбуханні крупа намертво перекриє всі входи-виходи, в результаті чого матка, яка знаходиться в глибині, позбувшись повноцінного збалансованого харчування, загине від голодної смерті. Але не будемо сумувати за нею дуже довго.Навіть якщо цього не відбудеться, то на набряклій манці дуже скоро почне посилено розвиватися грибок, який змусить мурах підшукувати для себе більш прийнятне місце.

Основний ефект настає вже через 2-3 дні після обробки. Через 1 — 1,5 тижня мурашник повністю порожніє.

Як Вам спосіб? Схоже, виробникам інсектицидів саме час почати панікувати?