Гарні способи декорування десертів на свято. Стануть у нагоді кожній господині

Пропонуємо ознайомитися з 10-ма найцікавішими способами декорування десертів на свято.

  1. Цукрова пудра.

Потрібно лише притрусити кекси, пончики, бісквіти й вони виглядають дуже привабливими. Її можна приготувати власноруч за допомогою кавомолки або придбати в магазині.

  1. Шоколадна глазур.

Глазур’ю прикрашають торти, булочки, тістечка та інше. Для її приготування розтоплюють шоколадні плитки до рідкого стану та зверху обливають ним виріб.

  1. Цукати.

З будь-яких фруктів можна приготувати цукати власноруч чи купити готові в крамниці, а потім викласти на десерт. Вони є різного кольору, тому надають випічці дивовижного вигляду.  1. М’ята.

Декілька листочків чи гілочок м’яти зможуть наповнити вироби не тільки оригінальним смаком, а й нададуть їм неймовірну привабливість та святковість.

  1. Цедра апельсина.

Помаранчевою й ароматною цедрою, завжди прикрашають будь-які святкові страви. До того ж, це дуже смачні та корисні ласощі, які є самостійною стравою.

  1. Збиті вершки.

Такі вершки, зазвичай, продаються в крамниці, тому без проблем ними прикрашають кекси та іншу солодку випічку.

  1. «Шоколадні водорості».

Щоб отримати такі водорості, необхідно розтопити шоколад до рідкого стану, помістити його у харчовий пакет, зрізати край, вставити будь-яку насадку та віджати його у ємність з льодяною водою. Ці «водорості» викладають на десерти, торти та тістечка.  1. Різнокольорове желе.

Щоб задекорувати випічку, беруть натуральні фруктові соки та додають в них желатин. Смаки доповнюють додавши до соків цедру апельсину, бутони гвоздики, порошок кориці та інші прянощі.

  1. Нуга з білого шоколаду.

В неї кладуть будь-які подрібнені горіхи, різноманітні сухофрукти, цукати та навіть свіжі ягоди. Нугою прикрашають святкові десерти, торти, кекси та пудинги.

  1. Карамель.

Таку смакоту кладуть в креми, пудинги та бісквіти. Вона покращує вигляд виробу та змінює до невпізнання смак.

Смачного!