Гарні способи відбілювання білизни натуральними засобами. Усім жінкам на замітку

Для відбілювання речей, бажано, користуватися натуральними засобами, щоб не пошкодити їх. Це досить дешеві й не шкідливі для людського організму речовини.

  1. Аспірин.

Він чудово відбілює речі, особливо жовті плями. Для цього розчиніть 5 таблеток аспірину у теплій воді та покладіть в розчин речі для відбілювання. Після періть їх звичайним способом.

  1. Сода.

Розчиніть в 4 літрах теплої води 1 склянку харчової соди та покладіть в цей розчин речі. Вони стануть на диво білосніжними.  1. Лимонний сік.

Під час ополіскування білизни, влийте в наступну воду 1 склянку соку лимону. Кислота лимонна добре відбілить речі. Також, можна замочити речі в приготований розчин води та соку з лимона й залишити до ранку. Вранці періть як завжди, речі будуть сяяти білизною.

  1. Білий дистильований оцет.

Додайте до прального засобу 1 склянку білого оцту. Якщо є на одязі дуже забруднене місце, його обробіть цим оцтом. Потім виперіть у звичайний спосіб.  1. Миючі засоби для посуду.

Беріть такі засоби, щоб у складі були відсутні фосфати та хлор. Додайте до теплої води засіб для миття посуду, покладіть в нього брудні речі та залиште на деякий час. Потім періть в пральній машині.

  1. 3% перекис водню.

Це відмінний натуральний відбілювач одягу та білизни. Влийте перекис в пральну машину в процесі прання, речі будуть білосніжними.