Геніальна відповідь дочки Білла Грема на питання: «Як Бог міг дозволити трапитися трагічним подіям 11 вересня?

ЯК БОГ ДОПУСТИВ ТРАГІЧНІ ПОДІЇ?

На запитання ведучої Джейн Клейсон: «Як Бог міг дозволити такому статися?» Анна Грем дала дуже глибоку і проникливу відповідь. Джерело

Вона сказала: «Я вірю, що Бог так само, як і ми, глибоко сумує про те, що сталося. Але ж ми роками виганяли Бога з наших шкіл, з нашого уряду, з нашого життя. І я думаю, що Бог, бувши джентльменом, просто відступив.

Чи можемо ми очікувати від Бога благословення і захисту, якщо ми при цьому вимагаємо, щоб Він нас покинув?

»Нумо згадаємо … По-моєму, Усе почалося з того, коли Медлін Мюррей О’Хара (вона була вбита, її тіло було знайдено недавно) заявила, що в школі не місце для молитви, і ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав, що краще б в школі не читати Біблію (Біблію, в якій сказано: «Не вбивай», «Не кради» і «Возлюби ближнього твого, як самого себе»!).

І ми сказали «Добре».

Потім доктор Бенджамін Спок сказав, що нам не слід застосовувати тілесні покарання до наших дітей, коли вони погано поводяться, тому що цим ми шкодимо їх особистості, що підростає: ми можемо зіпсувати їх почуття власної гідності (син доктора Спока покінчив життя самогубством). І ми сказали: «Він – фахівець і знає, про що говорить».І так ми знову сказали: «Добре».Потім хтось сказав, що вчителям і директорам не можна карати наших дітей. А адміністрації шкіл суворо заборонили своїм викладачам навіть торкатися учнів, що провинилися, тому що їм не потрібна погана реклама, а тим більше вони не хочуть відповідати за це перед судом (є велика різниця між покаранням і дотиком, прочуханкою, приниженням, биттям і т. д.). І ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав: «Нумо дозвольмо нашим дочкам робити аборти, якщо вони цього хочуть. Їм навіть не доведеться розповідати про це батькам ». І ми сказали: «Добре».

Тоді якийсь мудрий член шкільної ради сказав: «Хлопці завжди будуть хлопчиками та завжди будуть “цим” займатися. Тому нумо даймо нашим синам стільки презервативів, скільки вони побажають, щоб вони могли розважатися, як їм завгодно. І ми сказали: «Добре».

Потім хтось із, нами ж обраної, верховної влади сказав, що неважливо, що у нас в приватному житті, якщо ми добре робимо свою роботу.

І, погоджуючись з цим, ми сказали, що нам неважливо, хто чим займається (включаючи президента), бо у нас є робота і головне, щоб з економікою все було гаразд.

Тоді хтось сказав: «Нумо друкуймо журнали із зображенням оголених жінок і назвемо їх ідеалом краси». І ми сказали: «Добре». А деякі вирішили не зупинятися на цьому, пішовши далі, і почали публікувати фотографії оголених дітей, а потім і ще далі, помістивши їх в Інтернет. І ми сказали: «Добре, у них є свобода слова».

Потім індустрія розваг сказала: «Нумо робімо фільми та телепрограми, які пропагандують насильство, богохульство і заборонений с-кс. І нумо записуймо музику, що заохочує вживання наркотиків, зґвалтування, вбивства, самогубства та сатанізм ». І ми сказали: «Це всього лише розвага, яка ніякого негативного ефекту не несе, бо серйозно її ніхто не сприймає, так що продовжуйте в тому ж дусі».

І тепер ми запитуємо себе: чому у наших дітей немає совісті; чому вони не можуть відрізнити погане від хорошого; чому вони, не замислюючись, вбивають незнайомців, своїх однокласників і самих себе. Можливо, якщо ми серйозно про це подумаємо, то ми зможемо в цьому розібратися. Власне моя думка така: «Що посієш, те й пожнеш».

Один молодий чоловік якось написав: «Дорогий Господь, чому Ти не врятував маленьку дівчинку, вбиту прямо у себе в класі? Щиро Твій, допитливий студент ».

Ось відповідь: «Дорогий допитливий студент, Мене не пускають в школи. Щиро твій, Бог ».

Смішно, як люди легко стали позбавлятися від Бога, а потім дивуються: чому світ перетворюється в пекло. Смішно, коли ми віримо тому, що говорять газети, і сумніваємося в тому, що говорить Біблія. Смішно, коли всі хочуть потрапити на небеса, при цьому не вірячи, не думаючи, не кажучи та не роблячи нічого з того, про що говорить Біблія. Смішно, коли хтось говорить: «Я вірю в Бога», але сам слідує за сатаною, теж, між іншим, «віруючого» в Бога. Смішно, коли нам так легко судити й так важко бути судимими іншими.Смішно, коли дурні жарти-репости поширюються зі швидкістю світла, тоді як про Бога взагалі соромно викладати, навіть серед друзів.

Смішно, коли все непристойне, грубе, хтиве і вульгарне спокійно перебуває в Інтернеті, а в школі або на роботі відкрита дискусія про Бога неможлива.