Голос Бога, ще називають совістю. Прислухайтесь до нього, аби не забруднити зайвий раз душу

Молодий священик приїхав у невелике містечко, щоб служити в одній з місцевих церков. Через кілька днів після свого приїзду, він поїхав з дому у справах в центр міста на міському автобусі. Розрахувавшись з водієм, і вже сівши, він виявив, що водій дав йому зайвих 25 гривень здачі.

В його думках почалася боротьба. Одна половина його говорила: «Поверни ці 25 гривень. Це поганий вчинок, приховати їх у себе». Але інша половина заперечувала: «Та, це всього лише 25 гривень. Хіба це привід для занепокоєння? У автобусної компанії величезні обороти коштів, їм і справи немає до такої дрібниці. Вважай ці 25 гривень благословенням від Господа, і їдь собі спокійно далі».

Коли прийшов час священику виходити, він простягнув водієві 25 гривень і сказав: «Ви дали мені зайву решту».

З посмішкою на обличчі водій відповів: «Ви ж новий священик, чи не так? Я тут розмірковував, чи не почати мені ходити до церкви. Тому я і вирішив подивитися, як ви зробите, якщо я дам вам зайву здачу».

Коли священик вийшов з автобуса, він буквально схопився, щоб не впасти, за перший ліхтарний стовп і промовив: «О Боже, я ледь не продав Твого Сина за четвертак».