Головні молитви до Архангелів на кожен день тижня, вони врятують від хвороб і бід та подарують щастя

Молитви до Архангелів трохи відрізняються від тих, які підносять до святих мучеників. Вони в основному не багатослівні, але наповнені духовним змістом і неймовірною силою. Кожен Архангел стоїть на чолі окремого дня, захищаючи і допомагаючи досягти єдності з Господом.

Архангели – ватажки небесного воїнства, великі служителі Господа і провісники Його благодаті. Вони розносять волю Творця, сповіщаючи про все ангелів і пророків. Архангели вказують дорогу до істини, зміцнюють віру, освічують душу, захищають від ворогів врата Царства Господа, а також є найбільшими переможцями сил темряви і зла. Джерело

У християнстві існує сім архангелів, з них найбільш шановані – Гавриїл і Михайло. Всі сім архангелів називаються Великим тижнем, а їх ікони можна побачити в кожному православному храмі. Михайло – переможець Люцифера і стоїть на чолі всіх архангелів очолюючи їх воїнство. Він перший ангел, створений Богом, і найближчий Його підданий. Гавриїл – благовісник Господа. Він сповістив Богородицю про її справжнє призначення, брав участь в життях Іоанна Хрестителя і Йосипа, направляючи їх по велінню Бога.

Решта п’ять архангелів – не менш важливі і значущі ангели, які також допомагають і захищають від будь-якого зла. Молитви, піднесені їм, допомагають впоратися з будь-яким горем, стати сильніше і перемогти будь-якого ворога.

Молитви на кожен день тижня

Понеділок

«Архангел Михаїл, віджени від мене ворогів і прикрощі, подаруй мені спокій і захист. Так нехай Господь збереже душу мою, хай вибачить за гріхи мене, та подарує Своє благословення. Амінь».

Вівторок

«Святий Архангел Гавриїл, подаруй мені радість, віджени з життя мого печалі, наповни серце моє любов’ю і трепетом. Благослови на подвиги і добрі звершення. Захисти мене від лукавого та не залиш мене на самоті на шляху до світла і щиру віру. Хай вибачить Господь мою душу. Амінь».Середа

«О великий Рафаїл! Почуй молитву мою да будь поруч у хвилини тяжкі, віджени від мене ворогів і нечисть всяку. Не дозволяй дияволу спокушати душу мою так зміцни віру. Зціли душу мою і тіло, не дозволь всякій хвороби вразити мене. Збережи мене від ворогів і злих людей. Амінь».

Четвер

«Про Архангел Господа Уриїл! Молю Тебе, не покинь мене в час потреби. Захисти дім мій від ворогів, подаруй моїй родині щастя і радість, наповни серце моє любов’ю і міцною вірою. Віджени від мене хвороби і хвороби, будь поруч зі мною, коли я так в Тобі потребую. Хай буде на все воля Господа. Амінь».

П’ятниця

«Святий Архангел Селафіїл! Подаруй мені смиренність, направ на шлях істинний. Зміцни віру мою, не дозволяй опустити руки і звернути з дороги. Помолися перед Господом, щоб простив мене, грішника, так подарував Своє благословення, бо каюсь я. Захисти від смутку, зневіри, злості і користі. Та не дай мені хвилини тяжкі. Хай буде на все воля Господа. На віки вічні. Амінь».

Субота

«Великий Архангел Ієгудиїл! Захисти душу мою, укріпи віру, не дозволяй слабкостям спокусити душу мою, що не відрікайся від мене в моменти тяжкі і сумні. Подаруй мені Свою благодать, помолись перед Господом за душу мою грішну. Амінь».

Неділя

«Божий Архангел Варахиїл! Я підношу до Тебе молитву свою, просячи про захист і допомогу Твою. Молю, захисти від будь-якого зла, настав на путь праведний, зміцни віру мою да наповни серце моє любов’ю і благодаттю. Так буду я служити вірою і правдою Спасителю своєму. На віки вічні. Амінь».


Головні молитви до Архангелів на кожен день тижня, вони врятують від хвороб і бід та подарують щастя