Головні поради при виборі апельсинів. Щоб були солодкі, стиглі та смачні

На полицях супермаркетів представлено дуже великий вибір цитрусових. Однак, не завжди вдається придбати апельсини гарної якості.

Що потрібно знати при купівлі апельсинів.

Існує декілька ознак, які вказують на те, що фрукт солодкий, стиглий та смачний.

  1. Шкірка апельсина повинна мати яскравий та рівномірний колір. Також, вона має бути гладкою з поодинокими вкрапленнями, які забарвлені червоним кольором.
  2. Вага апельсина може вказувати на вміст соку у фрукті, бо найсоковитіші виявляються й найсолодшими. Тому, плоди повинні бути важкими, але не завжди великими.
  3. Солодкими сортами вважаються апельсини в яких яскраво виражена верхівка чи «пупок». На розрізі ця верхівка складається ще з одного невеличкого плодика.
Правила зберігання апельсинів.

При звичайній температурі їх тримають у вазоні на кухні на протязі тижня. У більш холодному та сухому місці, вони можуть зберігатися кілька тижнів, але у випадку якщо фрукти не перезрілі.

Апельсини покладені до холодильника, льоху чи в інше прохолодне приміщення, потрібно регулярно перевіряти. Якщо з’явилися на плодах вм’ятини, то зберігати такий фрукт не можна, його потрібно переробити чи вжити.

Час від часу на поверхнях апельсинів може з’являтися волога та конденсат, які потрібно регулярно видаляти. Для цього їх протирають чистою тканиною та миють перед вживанням.Строки, умови та термін зберігання буде залежати від певного сорту

Перед тим як використовувати цедру апельсина, потрібно його ретельно вимочити у гарячій воді, щоб прибрати гіркоту, хімічні домішки та пестициди.