Головні правила вирощування солодкого червоного буряка. Городникам на замітку

Майже всі городники впевнені в тому, що виростити гарний буряк дуже просто, бо він являється невибагливою рослиною. Але це твердження помилкове, оскільки існують деякі правила, яких потрібно дотримуватися, щоб мати щедрий врожай.

Вирощування буряку.

Буряк гарно росте в пухкому та поживному ґрунті. Дуже багато чого залежить, особливо смак, від того при якій температурі ґрунту він був посаджений та розвивався.

Висаджувати буряк потрібно на відкритих ділянках, де багато яскравого та насиченого сонячного світла.

Також, повинна бути в міру кислотність ґрунту та його збалансована вологість. Від поливу залежить яким буде м’якуш коренеплоду, його смакові якості, зберігання та вразливість до шкідників.Буряк краще за все росте на місцях, де росли горох, квасоля, гарбузи, кавуни, помідори та картопля. Не можна садити близько п’яти років буряк на місці шпинату, моркви та капусти.

Під час активного росту, буряк потрібно підживлювати. Гарно  підійде для цього настій з кропиви. Візьміть подрібнену молоду кропиву та залийте теплою водою. Не використовуйте металевого посуду. Кожного дня перемішуйте настій протягом двох тижнів.

Через пів місяця або місяць, можна приступати до наступного підживлення. Для цього з’єднайте дві склянки дерев’яного попелу з 1 ст. л. солі та 10 літрами води.