Головні правила, яких слід дотримуватися під час вирощування розсади. Щоб була міцна та гарна

Вкрай важливо враховувати корисні поради, перед тим як починати передпосівні роботи.

  1. Найбільше стійкі до захворювання являються сорти червоних помідорів. Але інколи сорти жовтих та рожевих томатів дивують своєю гарною стійкістю.
  2. Якщо купувати насіннєвий матеріал томатів в мережі інтернету, не забувайте, що багато колекціонерів одні й ті самі сорти називають різними назвами. Так відомий багатьом сорт томату «Чорний барон», можна зустріти як «Чорний чернець».
  3. Мати в домі таких помічників, як термометри – це велике діло. Перший буде заміряти температуру навколишнього середовища, а другий – температуру води. Сюди ж можна віднести й ваги електронні, за допомогою яких можна визначити правильне дозування добрива, органічних добавок та рідин, які потрібні на присадибній ділянці для подальшого використання.
  4. Ніжні проростки томатів мають вроджений стійкий імунітет до фітофторозу. Щоб не втратити його, не замочуйте перед пророщуванням насіння в дуже концентрованих дозах стимуляторів чи мінералізованих добривах.
  5. Придбайте енергозберігаючі або фіто лампи, щоб розсада могла знаходитися під ними не менше ніж 14 годин на добу.
  6. Придбаному насінню у відомих на цьому ринку фірм, не потрібно проводити передпосівне протруювання.
  7. Помідорне насіння має дуже великий термін придатності – понад 5 років. Тому, можна купувати його з простроченим терміном й висівати в себе на ділянці.
  8. При проведенні загартування помідорного насіння, не перестарайтесь з різкими підвищеннями температури.



Головні правила, яких слід дотримуватися під час вирощування розсади. Щоб була міцна та гарна