Головні правили підживлення помідорів. Виростуть м’ясисті та солодкі

Помідори дуже смачні й корисні, але за ними слід правильно доглядати, щоб отримати великий та якісний врожай. Підживлення відіграє важливу роль в розвитку рослин. Плоди виростають соковиті, м’ясисті та солодкі.

Підживлюйте томати перегноєм, компостом, пташиним послідом та коров’ячим гноєм. З мінеральних добрив найчастіше використовують азот, фосфор та калій. Комплексні добрива багаті на поживні речовини.

Терміни підживлення.

Підживлення томатів проводиться протягом всього періоду вегетації. Перша підгодівля відбувається азотними добривами одразу після пересадки розсади у відкритий ґрунт. Під час плодоношення використовують фосфорні та калійні добрива. Під час плодоношення, також, вносять фосфор та калій.

Правила підживлення.

Перед внесенням добрив зволожте ґрунт. Не варто перегодовувати помідори, інакше вони почнуть сильно рости та нарощувати зелену масу, а врожайність при цьому впаде. Підживлення вносять під корінь або по листу. Після процедури розпушіть ґрунт. Обирайте лише якісні добрива. Використовуйте їх згідно інструкції. Не потрібно змішувати різні добрива. Уникайте потрапляння добрива на листя та плоди.