Головні причини чому холодець погано застиг, та кращі способи врятувати ситуацію

Холодець дуже затратна по часу страва. І дуже прикро, якщо в найважливіший момент, розумієш що він не застиг. Причин цьому декілька та способів врятувати ситуацію теж, давайте їх розглянемо.

Основні причини:

  • Неправильний склад: желеутворювальними властивостями володіють кістки та хрящі, тому їх повинно бути в достатній кількості.
  • Багато води: не наливайте багато води та не робіть великий вогонь.
  • Довго або мало варили: час приготування 6 годин, а із курки 4 години.
  • Недостатньо часу для застигання: желеутворюючі властивості проявляються через 8 годин в холодильнику.
  • Погано працює холодильник: перевірте обов’язково справність приладу, в іншому разі не розраховуйте на вдалу страву.
Способи які врятують ситуацію:

  1. Візьміть желатин, насипте в склянку та по інструкції залийте водою. Залиште на 30 хвилин, щоб набухло. Незастиглий холодець перекладіть в каструлю та добре розігрійте. Злийте через друшляк рідину та додайте розтоплений в мікрохвильовій желатин, перемішайте. М’ясо розкладіть по лоточках, залийте бульйоном та поставте в холодильник.
  2. Якщо м’ясо погано відварене, то допоможуть курячі субпродукти. Візьміть лапки, шиї, голови, крила, додайте спецій та відваріть в невеликій кількості рідини. Обберіть м’ясо, а рідину процідіть. Перекладіть холодець в каструлю та розігрійте. Злийте рідину та процідіть. Коли рідини стануть теплими, змішайте їх. М’ясо також рівномірно з’єднайте та залийте все новим бульйоном. Поставте для застигання в холод.