Головні причини чому не можна дарувати ікону. Давня прикмета, якої слід дотримуватися

Віруючі люди не завжди знають, чи можна дарувати ікону або приймати її в подарунок. За повір’ями, це може бути поганим знаком. Також, невідомо, чи можна дарувати ікони близьким та рідним. За деякими стародавніми переказами, не можна дарувати та приймати в подарунок ікони. Зазвичай їх вішають на видне місце, бо можуть притягувати негативну енергетику.

Більшість людей впевнені, що найкращий подарунок для віруючого — це ікона. Особливо, якщо вона з храму. Ікони створені заряджати оселю позитивом та  надавати душевний спокій. Священнослужителі стверджують, що в прикмети вірити не потрібно, вірити слід лише в Бога. Тому, вони кажуть, до ікони можна дарувати та приймати в подарунок й це не завдасть ніякої шкоди.

Однак, наші предки вірили, що з іконою можна передати негатив. Через ікони наводили псування. Тому, деякі люди не хочуть приймати подібний подарунок.

Священнослужителі стверджують, що подарувати ікону або прийняти їх в подарунок — це благочестива справа. Це допоможе очистити душу, вилікуватись від злості та гніву. Частіше ікони дарують рідним та близьким, щоб передати частину свого затишку.

Не потрібно вірити в кожну прикмету. Даруйте ікони та не бійтеся небезпеки, бо це благочестива справа. Такий подарунок вказує на любов та турботу з боку дарувальника.

Головні причини чому не можна дарувати ікону. Давня прикмета, якої слід дотримуватися