Головний секрет Любові. Це вразить кожного.

Одному хлопцю не таланило в Любові. Усе якось попадалися йому “не ті” дівчата в житті. Одних він вважав негарними, других – безглуздими, третіх – сварливими. Втомившись від пошуків ідеалу, хлопець вирішив звернутися за порадою до одного мудреця.

Уважно вислухавши молодого чоловіка, старець мовив:

– Бачу, що біда твоя велика. Але скажи мені, як ти ставишся до своєї матері?

Хлопець був дуже здивований.

– Причому ж тут моя мати? Ну, не знаю. Вона часто викликає в мене роздратування: своїми безглуздими питаннями, настирною турботою, скаргами і проханнями. Але можу сказати, що люблю її.

Старець помовчав, похитав головою і продовжив бесіду:

– Що ж, я відкрию тобі один головний секрет Любові. Щастя є, і воно криється в твоєму дорогоцінному серці. І насіннячко твого благополуччя в Любові посадила дуже важлива людина в твоєму житті. Твоя мама. І як ти ставишся до неї, так і ставитимешся до всіх жінок світу.

Адже мама – це перша Любов, яка прийняла тебе у свої дбайливі обійми. Це твій перший образ жінки. Любитимеш і шануватимеш свою маму – навчишся цінувати і шанувати всіх жінок. І тоді ти побачиш, що одного дня вподобана тобі дівчина дасть відповідь на твою увагу ласкавим поглядом, ніжною посмішкою і добрим словом. Ти не будеш упереджений проти жінок. Ти побачиш їх Істинними. Наше ставлення до батьків – мірило нашого щастя.Хлопець з вдячністю вклонився мудрому старцю. Але старець дав йому ще одну пораду:
– Шукай дівчину, яка любить і шанує свого батька!

Джерело