Гороскоп для жінок на 24 січня 2019 року

Овен

Сьогодні для Овнів мають важливість теми здоров’я, повсякденної рутини, взаємного або одностороннього обміну послугами. Останні можуть виявитися дорожче, ніж ви припускали. Зірки не радять покладатися на відчуття своєї правоти і везіння: віра у «праве діло» не врятує, якщо ви або ваші помічники недбалі, неуважні до деталей. Якщо ви доручили роботу іншим, варто перевірити її хід і якість, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям, зацікавленим у стабільному результаті, сьогодні варто триматися в межах стандартів, здорового глузду та особистих можливостей. Як тільки ви почнете переоцінювати свої шанси, ваше заняття перетвориться на авантюру, покладатися в якій доведеться на удачу, а не на досвід і розрахунок. Для дій на душевному підйомі найбільш сприятлива творча сфера. Зростає ймовірність любовних пригод.

Близнюки

День дарує Близнюкам свіжі думки і відкриває перспективу, але активність передчасна. Уваги можуть вимагати як рутинні справи, так і власні проблеми, наприклад, здоров’я, побут, нюанси стосунків у сім’ї чи шлюбі. Варто контролювати свої душевні пориви і критичніше сприймати чужі: благі наміри, обіцянки і великі надії цієї доби можуть згодом обернутися розчаруванням.

Рак

Сьогодні навколишня атмосфера підштовхує Раків до розширення кругозору, і не тільки в суто матеріальних прикладних питаннях. День може загадати вам загадку, пробудити спогади або підживити вашу віру. У дорозі або в рутинних випадкових ситуаціях не виключений легкий флірт, але не варто надавати йому надмірного значення, інакше ви загрузнете в романтичній історії глибше, ніж це вам зараз вигідно.Лев

Сьогодні Леви можуть зіткнутися зі спокусою марнотратства. Чи піддаватися подібному настрою, вирішувати вам, проте зірки радять розщедрюватися лише після того, як ви впорядкували бюджет і закупили все необхідне. Також, у цю добу бажано не забувати про такий аспект, як якість: не варто жертвувати нею заради престижу, творчих захоплень, романтичних нахилів або примх дітей.

Діва

В цей день Дівам варто контролювати свою захопленість, інакше можна нашкодити собі, в тому числі своєму здоров’ю. Небажано переїдати, зловживати солодощами, алкоголем та іншими задоволеннями, особливо, при медичних протипоказаннях. Можлива схильність до емоційної екзальтації. До виходу за природні межі вас може підштовхнути новизна обстановки в будинку, на службі або гостях.

Терези

День підігріває нетерпіння Терезів, здатний розпалити уяву. Можуть ослабнути стримуючі фактори, які допомагали вам залишатися за лаштунками подій або в рамках будь-яких правил. Можливо, цьому сприятиме якась приємна свіжа новина. Зірки рекомендують вам відкласти активність хоча б до завтра, бо сьогодні ви бачите будь-яку картину з деякими спотвореннями.

Скорпіон

В цей день Скорпіони схильні до ідеалізації, особливо, якщо справа стосується їхнього майбутнього, здоров’я або фінансів. Є ризик перебільшити значення окремих деталей, дивлячись на них крізь збільшувальне скло надій. Якщо назріла важлива розмова з близькими людьми або з друзями, постарайтеся не починати його прямо сьогодні. Не завадить взяти паузу, щоб підготуватися, знайти інформацію, обміркувати аргументи.

Стрілець

Сьогодні Стрільці схильні до пошуку задоволень і швидкого прибутку або до інших форм легкого успіху і солодкого життя. Цьому можуть посприяти ваші нові інтереси, ідеї та зв’язки. Є небезпека почати потурати своїм примхам на шкоду здоров’ю або службовому становищу. Нехтуючи мірою, дисципліною і обов’язком, ви можете нашкодити своїй професійній репутації, добробуту або іншим цілям.Козеріг

В цю добу Козерогам стане складніше протистояти спокусі. Зросте небезпека перебільшити свої права, привабливість, ерудицію або фінансові можливості. У гіршому варіанті, можна «сісти не в свої сани». Небезпечно ідеалізувати тих, хто викликає у вас симпатію або повагу, в тому числі, іноземців або співрозмовників в Мережі. Не варто забувати, що вони всього лише люди зі своїми слабкостями.

Водолій

У цей день багато які Водолії схильні закрити очі на похибки. Можливо, ваша увага буде відвернута на нові думки або обставини. Зірки радять не ігнорувати масштаб питання. Поблажливість і терпимість цілком допустимі і безпечні в деталях, а ось у серйозних справах краще не допускати недбалості. Наприклад, не варто прощати в ім’я дружби, любові або вигоди непорядний вчинок.

Риби

Рибам важливо не втрачати точку опори в діалозі. Вас може «вибити з сідла» новий поворот розмови. Як тільки зовнішні стримуючі рамки будуть зняті, ви залишитеся наодинці зі своїми бажаннями і чужою чарівністю. Якщо ваші переконання не дуже міцні, а критерії, якими ви користуєтеся, ненадійні, ви можете піти на поводу у ілюзій і великих очікувань, прискорюючи події та ігноруючи голос реальності.