Гороскоп на 08 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Цей день Овнам добре провести з однодумцями. Якщо ви втратили друзів, саме час знову зайнятися збором відповідної команди. Прекрасна доба для занять спортом, бізнесом, науково-технічними питаннями, соціальними програмами. Можуть привернути увагу новинки у сфері електроніки, роботизації. Не варто займатися рутиною: вона не викличе у вас нічого, крім нудьги і бажання змінити рід занять.

Тілець

Цей день Тільцям варто використовувати для оновлення і розвитку. Зірки підказують, що зараз вам краще почекати з важливим вибором. Замість нього, має сенс зайнятися самоосвітою, адаптацією, пошуком підходящої групи або соціальної ніші. Успіхи будуть вищими, якщо ви активно слідкуєте за прогресом, хочете залишатися в курсі новинок. Непоганим стимулом до апгрейду може стати несподіване захоплення.Близнюки

Для Близнюків це дуже сприятливий день, якщо не сидіти на місці і активно використовувати наявні можливості. Складаються сприятливі умови для подорожей, активного розвитку бізнесу, занять спортом, модернізації звичної діяльності, а також для загального розширення кругозору. Можлива підвищена увага до науково-технічного прогресу, електроніки, транспортних і комунікаційних засобів.

Рак

Ракам варто використовувати цей день для всіляких апгрейдів. Він ідеальний для того, щоб перейнятися духом моменту і почати крокувати в ногу з часом. Обставини самі почнуть допомагати вам, якщо ви освоюєте нові корисні навички, модернізіруете бізнес, міняєте застарілі схеми. Зайва обережність сьогодні гальмує прогрес, але в зоні ризику вам все ж не завадять елементарні заходи захисту.

Лев

Сьогодні Левам доведеться попрацювати на віддачу. На першому плані інтереси партнерів, запити клієнтів, очікування публіки. Дружба і співпраця краще конкуренції. День важливий, якщо ви маєте потребу в рейтингу, популярності, непоганий для виступу, дебюту, піару. Можливий нестандартний чужий хід. Якщо хочете привернути увагу аудиторії, вам варто чимось її здивувати, краще одним зі своїх талантів.

Діва

Дівам сьогодні варто уникати рутини: звичного режиму дня, застарілих методів, інструментів, технологій і сервісів. Це день парадоксів і відкриттів. Прості справи часто будуть давати збій з незрозумілої причини, зате ви можете отримати несподіваний яскравий результат в новому напрямку. Інтерес до справи зросте в процесі роботи. Активно і незвично можуть повести себе друзі, колеги, вихованці, домочадці.Терези

Сьогодні у Терезів буде привід для гарного настрою. Джерелом позитиву можуть стати діти, нові захоплення, незвичайні заходи. День багатий на оригінальні знахідки, несподівані подарунки, ексклюзивні можливості, вдалий для вільних занять, для роботи з елементами оновлення і креативу. Можна знайти однодумців з рідкісного, або, навпаки, вкрай популярного і набираючого популярність хобі.

Скорпіон

Сьогодні зірки пропонують Скорпіонам зануритися у колективні справи. Обстановка аж до ночі буде далека від рутинної і буденної. У сім’ї, компанії, робочому середовищі, цікавому соціальному сегменті може панувати незвичайна атмосфера. Вірогідні капризи близьких. Щось змусить вас підняти планку духовних або матеріальних запитів. День підходить для оновлень на службі та в побуті, що диктуються духом часу.

Стрілець

Стрільцям не варто втрачати час, так як це дуже сприятливий день. Події, що відбуваються сьогодні навколо вас, неодмінно виявляться вам на користь, навіть у тому випадку, якщо будуть носити умовно негативний відтінок. Будь-яка ініціатива, особливо колективна, швидко набере обертів, якщо не сьогодні, то в близькому майбутньому. Бажано бути з оточуючими на рівних, не вважати себе розумнішими за інших.

Козеріг

Цей день Козероги можуть з чистою душею присвятити експерименту, так як звична рутинна діяльність просто не дасть ефекту. У кращому випадку, ви будете на кожному кроці стикатися з чимось новим, і в підсумку просунетеся не так далеко, як розраховували. Але не варто захоплюватися експромтами на полі, яке є для вас важливим, безпечніше вибрати для подібних вправ нейтральну територію.

Водолій

Сьогодні Водолії легко захоплюються, але їхнім заняттям це йде швидше на користь, ніж на шкоду. Це прекрасна доба для переслідування особистих інтересів і не менш вдалий момент для колективної діяльності служби загальній ідеї. Можливо, вам вдасться невимушено поєднати обидва ці напрямки. Навіть найбільш спірні з ваших смаків і звичок знайдуть відгук у оточуючих. Добре займатися розкручуванням проектів.

Риби

Сьогодні успіхи Риб залежать від уміння відчувати дух моменту і вписуватися в запропонований соціальний фон. Якщо ви ладнаєте з будь-якими людьми, незалежно від інтересів, то зможете зробити несподівано вдалий перший крок до реалізації своїх нових планів. Можливо, ви опинитеся в специфічній компанії. Шанси досягти успіху нижче, якщо ви інтроверт і одинак, не цікавитеся новинками і модою, перебуваєте в зневірі.

Джерело

Гороскоп на 08 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку