Гороскоп на 11 лютого 2019 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні Овнам корисно переключити свою увагу на практичні справи, наприклад, на господарство, харчування, планові покупки. День допомагає розумно розпорядитися заробленим, далекоглядно вкласти кошти. Шопінг, приготування їжі, наведення порядку в речах і турбота про ресурси не тільки принесуть вам наочну користь, але і допоможуть повернути душевну рівновагу, якщо в минулі вихідні ви її втратили.

Тілець

День забезпечує Тільцям впевненість у собі або міцну опору ззовні, а також допомагає переконати симпатію, підтвердити репутацію благонадійної людини і гарного професіонала. Наберуть чинності вроджені якості типових Тільців: практичність, обачність, далекоглядність. Сьогодні добре займатися фінансовими і правовими нюансами, покупками, косметичними процедурами, задоволенням особистих потреб.

Близнюки

Близнюкам корисно знову оцінити ситуацію, не розповідаючи нікому про свої висновки. День сприяє ретельному плануванню, а загальна ситуація до прагматизму, далекоглядності, скритності. Суєту і балакучість краще виключити, а енергію направити на корисні справи. Бажано дотримуватися секретності у фінансових справах. Вдалий день для приватних бесід, в тому числі, з начальством, банком, податковою інспекцією.

Рак

Для Раків це сприятливий день. Якщо події розвиваються повільно, не варто турбуватися: сьогодні це запорука якості та надійності, в яких ви так потребуєте. Добре піклуватися про майбутню матеріальну та емоційну стабільність, міцність зв’язків, вирішувати фінансові проблеми. Навіть вдаючись до допомоги друзів, не варто ігнорувати офіційні канали і методи, наприклад, стандартну форму договору.

Лев

Сьогодні Левам належить застосувати свої практичні навички: професіоналізм, досвід планування, цільового фінансування, управління, побудови кар’єри. Керівники-Леви зможуть опертися на виконавчих підлеглих. У спілкуванні з начальством, інвесторами, партнерами варто бути обачнішими, розділяти потреби справи і свої особисті амбіції. Наради та співбесіди кращі в приватному режимі.

Діва

Діви можуть розраховувати на вдалий день. Сьогодні можна нікуди не поспішати, заздалегідь планувати маршрути та основні дії. Вдалі покупки і продажі. Стабілізуються відносини. Обіцяють негайну або відстрочену вигоду контакти з іноземними партнерами. Добре вирішувати базові питання, пов’язані з відрядженням, профільною освітою. Навіть у любові не завадить частка здорового розрахунку і далекоглядності.

Терези

День допоможе Терезам уникнути небезпечного переходу на особистості і спокійно зайнятися нейтральними корисними справами, наприклад, матеріальними. Це вдалий час для відстеження банківських операцій, перевірки рахунків, розбору кореспонденції, іпотечних і комунальних платежів, закриття боргу, внесення авансу. Якщо потрібна ясність у відносинах, краще почати з оцінки загального бюджету та балансу партнерських вкладів.

Скорпіон

Скорпіонам варто врахувати, що сьогодні відносини будуються не тільки на взаємній симпатії, але і на взаємній вигоді. Бажано пропонувати не разову допомогу у випадковому справі, а співпрацю на постійній основі і пакет послуг. В особистих зв’язках, включаючи любов і шлюб, важливо бути опорою, вселяти довіру. Не обов’язково підтверджувати обіцянки прямо сьогодні, але доведеться зробити це найближчим часом.

Стрілець

Події цього дня нагадають Стрільцям, що не все залежить від їхнього таланту, везіння і харизми. Якщо ви розраховуєте на міцний і стабільний успіх, вам необхідний надійний фундамент і не менш надійний тил, які будуть вас підтримувати і підживлювати. День підходить для занурення в господарські питання, допомагає зайнятися дієтою, постачанням, бюджетом, профілактикою хвороб, зробити корисні покупки.Козеріг

Сьогодні Козероги отримають від долі бонус або організовують його собі самі. Це комфортний день, особливо, якщо ви свідомо переключите увагу з дратівливих вас моментів на більш приємні. Варто знайти час для особистого життя, косметичних процедур, гарної кухні, спокійної творчості. Відмінним дозвіллям стане шопінг, за умови, що ви підете знайомим маршрутом.

Водолій

Сьогодні Водолії опиняться не в найвиграшнішій для себе ситуації, якщо будуть націлені на зовнішні ефекти. Поле вашого самовираження може звузитися до рутинних побутових турбот, приватного життя, вирішення нагальних матеріальних питань. День стане більш вдалим, якщо ви плануєте відвідати батьків, грунтовно зайнятися житлом, господарством, плануванням бюджету, наведенням порядку на своїй території.

Риби

Для Риб ця доба стане початком вельми інформативного періоду. Частково зміниться коло або стиль спілкування. День підходить для довірчої бесіди, планового шопінгу, цільової поїздки, початку листування, допомагає зав’язати корисні контакти. Щоб відокремити достовірні факти від чуток і домислів, варто знову налаштувати фільтри для вхідної кореспонденції та уточнити базові пріоритети при пошуку даних.

Джерело