Гороскоп на 17 січня 2019 року

Овен

Сьогодні зірки пропонують Овнам вести рухливий спосіб життя, чому більшість представників знаку напевно зрадіє. Відкрите перед вами поле дій виявиться досить широким, при належній моторності ви зможете вирішити відразу кілька проблем, розвинути цілий ряд проектів, планів або відносин. Навіть у сумнівній ситуації у вас не раз буде можливість спритно повернути справу на свою користь, інформує Ukr.Media.

Тілець

Тільцям краще відволіктися від глобальних завдань і звернути увагу на дрібниці. Сьогодні їх багато, доведеться вибирати або шукати компроміс. Не виключено, що у вас почнуть розбігатися очі від потоку привабливих пропозицій, екзотичних товарів. Ускладнені твереза оцінка і точний розрахунок. Марнотратство і невміння протистояти спокусі чреваті перевитратою коштів. Куплений товар варто протестувати.

Близнюки

Для Близнюків це хороший день, за умови чесної гри. Взаємна чесність — гарантія вдалої угоди, успішного співробітництва, любовної гармонії. Якщо хтось лукавить, у ситуації може з’явитися подвійне дно або другий план. Гарний спільний танець стане фасадом, за яким партнер переслідує свої цілі, що не обов’язково збігаються з вашими. Щоб не спокушатися, варто судити про людей по вчинках.Рак

Сьогодні Ракам важливо правильно бачити ситуацію, щоб уникнути великих помилок. Якщо ви почнете діяти згідно обстановки і духу моменту, то досягнете успіху, можливо, несподівано для себе. Якщо ж ви будете вперто триматися за свої ідеали і ілюзії, вас легко обійдуть активні, рухливі і харизматичні конкуренти. Найбільш виграшними якостями будуть повільність і сором’язливість.

Лев

Для Левів це один із сприятливих днів. Навіть якщо запізнюються бажані кардинальні зміни, вдалий збіг обставин дозволить вам повернути на свою користь окремі сюжети. Успіхи можливі в любові, бізнесі, творчості. Відповідний момент для того, щоб звернути на себе увагу незвичайним способом, наприклад, через друзів. Варто уникати лише відверто сумнівних ситуацій і заходів.

Діва

Сьогодні Дівам вдаються лише незвичайні ролі і дії. Можлива випадкова перемога, несподіваний виграш. Отримавши приз або бонус, варто подумати, що ви будете робити з ним далі, чи зможете розвинути шанс або утримати досягнуте. Ефект від зробленого ходу буде неміцним, якщо ви довірилися не тим людям, виявилися ідеалістом або романтиком. У цьому випадку, сам успіх вашої місії опиниться під загрозою.

Терези

Для Терезів це насичений і романтичний день. Він сприятливий для закоханих, а також для захоплених своєю справою, підходить для розвитку спільного проекту, творчого тандему, особистих відносин. Спільні інтереси можуть знову розпалити взаємну симпатію між остиглими один до одного партнерами. Варто врахувати, що будь-яка акція сьогодні буде мати якийсь побічний ефект, створювати надлишок або плутанину.

Скорпіон

Скорпіонам не варто триматися за звичні схеми поведінки, особливо, у творчій сфері, спорті і в особистих відносинах. Несподіваний сміливий хід сьогодні виявиться куди ефективніший, ніж знайома вам, але не зовсім підходяща до даного моменту тактика. Найбільша обачність рекомендується у фінансових і ділових питаннях, тут ризиковано сподіватися на щасливий випадок і робити занадто великі ставки.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям важливо поважати партнерську етику, дотримуватися балансу інтересів. Замість претензії на безумовне лідерство, бажано вчасно робити хід і «перекидати м’яч» партнеру. Ви створите помилкове враження про себе, якщо почнете впиватися власними талантами і чеснотами, ігноруючи загальні цілі. Це відмінний день для побачення, спортивного спарингу, ділової і творчої співпраці.

Козеріг

Козероги проведуть день з інтересом і користю, якщо виявляться захоплені своїм завданням. У цьому випадку, доба може пройти як одна хвилина, а яскраві враження надовго залишаться в пам’яті. Не варто змушувати себе займатися нудними одноманітними процедурами, наприклад, домашнім прибиранням. Якщо доводиться зануритися в рутину, варто спробувати знайти в ній родзинку, надати дійству відтінок гри або креативу.Водолій

Для Водоліїв це день удачі і позитиву, причому відразу в декількох напрямках. Можливі любовні бонуси, творчі знахідки, спортивні досягнення, ділові та ігрові перемоги. Якщо ви зосереджені на чомусь одному, то знайдете спосіб змусити заграти об’єкт своєї уваги яскравими фарбами, тому нудно вам не буде в будь-якому випадку. Хороший день для пригод, розваг. Можуть порадувати діти.

Риби

Сьогодні Риби уразливі, так як занадто відірвані від реальності, схильні до гри уяви, ілюзій і спокус. Вас може підвести тяга до ідеалізації, перебільшення, надмірностей, ваша щедрість або зловживання чужою добротою. Можливі лінь, потурання звичкам і більшим запитам. Схильність до фантазій і мрій краще реалізувати в любові й творчості, уникаючи важливого вибору і відповідальних кроків.