Гороскоп на тиждень з 22 по 28 лютого. Що нам підготували останні дні зими

Пропонуємо ознайомитися з астрологічним прогнозом на наступний тиждень для всіх знаків зодіаку.

Овен.

Досить вдалий тиждень, який повинен сподобатися цьому знаку зодіаку. Щоб досягти своєї цілі, потрібно буде проявити волю й рішучість. Будуть дуже успішними  переговори з банками, тому варто проводити як найбільше фінансових операцій. Особливо вдалими будуть середа й неділя. Обережно й стримано потрібно бути в п’ятницю.

Тілець.

Всі важливі справи на цьому тижні Тільцям потрібно закінчити до п’ятниці, бо в четвер Венера змінює місце свого проживання на знак Риб. В ньому вона більше схиляється до почуття й творчості, а не до ділових відносин.Близнюки.

Цьому знаку не варто сподіватися на цьому тижні на великі досягнення. Їм варто зайнятися більш дрібними поточними справами й підготовкою до майбутнього звершення. Четвер несприятливий на тижні, тому краще взагалі утриматися від будь-яких справ. У вихідні дні можна зайнятися покупками, бо це дуже сприятливий день для вдалого придбання.

Рак.

В середу не рекомендується бути напористими та жорсткими, бо ціна цього може виявитися занадто високою. В четвер та п’ятницю дні для власного відпочинку, тому можна трішки розважитись й потурбуватися про себе. В суботу високий рівень енергії та агресії, а неділя може бути вдалою.

Лев.

Для них цей тиждень повністю буде позитивним. Буде багато енергії, неперевершених ідей для подальшого втілення, особливо якщо це стосується вищих цілей. Увечері п’ятниці й вранці в суботу будуть трішки несприятливими. У вихідні можна зайнятися спа-процедурами.

Діва.

Для Дів цей тиждень буде нейтральним. Завдяки їхній ретельності й педантичності, такий тиждень їх цілком влаштовує. А от вихідні обіцяють бути вдалими.

Терези.

Вони будуть налагоджувати свої відносини. Терезам потрібно бути більш стриманими й не бути жертовними заради інших. Особливо в другій половині цього тижня.Скорпіон.

В енергетичному плані цей тиждень буде дуже потужним для них. Можуть бути великі досягнення чи великі руйнування – все буде залежати як Скорпіон управлятиме цією енергією. Кращим періодом для цього вважаються початок та кінець тижня. В середу потрібно бути дуже обережними.

Стрілець.

Цього тижня вони можуть бути нестриманими у промовах та необачних обіцянках. Схильність до деякої авантюрності може з’явитися на початку тижня. В кінці тижня, дні можуть бути цілком сприятливими.

Козеріг.

Четвер не їх день. Не можна приймати важливі рішення й не потрапляти їм на очі. На цьому тижні вони будуть потребувати справедливості та прагнути її відстоювати. Краще їм зайнятися регулярними й активними заняттями спортом, це буде набагато кориснішим.

Водолій.

На протязі всього тижня тільки вперед! Винятком може бути четвер, його потрібно провести обережно й тихо, тоді зірки будуть сприяти у всьому. Найбільший успіх може бути у фінансах, медитації й духовній роботі взагалі. Також, не забувайте про зовнішність, красу й здоров’я, включаючи фізичні навантаження на природі.Риби.

Після Сонця цього тижня Риби зустрінуться з повелителькою прекрасного, багатства й задоволення — Венерою. Окрім четверга та неділі, загалом цього тижня їм світить позитив. З’явиться можливість отримати вдалу підтримку важливої та впливової персони.