Гороскоп на Вересень 2019 року, для всіх знаків Зодіаку. Дізнайтесь що вас чекає у наступному місяці.

Гороскоп на вересень 2019 року для всіх знаків зодіаку повідомляє, що перший осінній місяць буде наповнений турботами:

  1. В першій половині вересня варто більше часу приділити своєму здоров’ю і здоров’ю близьких. Якщо є можливість, то пройдіть обстеження.
  2. В середині місяця сконцентруйтеся на роботі. Вкладені в цей період сили багаторазово окупляться.
  3. Кінець вересня – сприятливий час для вирішення багатьох справ. У цей період фортуна буде прихильна. Можна спробувати вирішити складні справи, попросити підвищення або надбавки до звання, запросити на побачення людини, до якого ви не наважуєтеся підійти довгий час. Джерело

Овен

У першій половині вересня можна «стрибнути в останній вагон» і доробити всі важливі справи. З починаннями краще почекати до двадцятих чисел. 23-26-го велика спокуса може привести до великого обману. Будьте обережні в своїх бажаннях. 27 і 28 вересня вдалі для вирішення особистих питань. А ось 29 і 30 вересня варто напружитися на роботі, це принесе відмінний результат.

Телець

В першій половині вересня не залишайте без уваги гаманці і сумки, не зберігайте в легкодоступному місці гроші і коштовності, не залишайте автомобіль в сумнівному місці. Пам’ятайте: порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. В середині місяця саме час займатися творчістю. Це принесе вам не тільки моральне, а й матеріальне задоволення. Також зірки радять міняти імідж. В останню неділю вересня можна вирішувати складні життєві питання.

Близнюки

На жаль, з 2 по 8 вересня ви можете наробити дурниць, помилитися в людині або якість товару. Так що великі покупки, фінансові операції і знайомства з новими людьми відкладіть на потім. З 9 по 15 стежте за здоров’ям, але не експериментуйте з новими медичними препаратами. Не підходить цей час і для діагностики – велика ймовірність прикрою лікарської помилки. В другій половині місяця приділіть максимум уваги дітям – вони щось приховують або недоговорюють.

Рак

Не виключено, що на початку місяця ви раз у раз будете втрачати ключі, документи, гаманці і телефони. Щоб уникнути проблем з 1 по 8 вересня не беріть з собою нічого цінного. Якщо в середині місяця чоловік піднесе вам «сюрприз», який поставить під сумнів ваші багаторічні відносини, не поспішайте робити глибокодумні висновки. Подивіться на ситуацію з його точки зору. З 23 по 30 вересня можливе невелике нездужання, яке змусить вас тимчасово відмовитися від своїх планів.Лев

У перший тиждень вересня вам стане приділяти підвищені знаки уваги людина, яка не відрізняється особливою вірністю. Незважаючи на закоханість, знайдіть в собі сили з головою зануритися в роботу. З 9 по 15 вересня можливе реорганізація фірми, в ході якої начальство позбудеться від неугодних співробітників. В кінці місяця відвідайте салон краси: зміна іміджу піде вам на користь.

Діва

З 1 по 8 вересня остерігайтеся обману і власних помилок. Пропозиції, які надійдуть в цей час, відкидайте без сумніву, вони ненадійні. З 9 по 15 число ви досягнете успіху в розгадці якоїсь таємниці, заплутаній історії. З 16 по 22 вересня – вдалий час для занять езотерикою, медитацій, прогулянок на природі. В кінці місяця зірки стануть допомагати вам в усьому, але за умови, що і ви не будете сидіти склавши руки.

Ваги

Що б не трапилося в період з 2 по 8 вересня, вважайте це перевіркою на міцність. Зрештою все владнається і до середини місяця ви знайдете колишній оптимізм і віру в себе. З 9 по 15 буде багато клопоту з літньою або хворою людиною. З 23 по 29 чекають непередбачені витрати на медицину, різного роду страховки або ремонтні роботи. В кінці місяця великий ризик посваритися з близькими. Якщо відчуєте, що пристрасті загострилися до межі, їдьте в гості до давньої подруги (друга).

Скорпіон

Настрій в перших числах вересня буде войовничим. Якщо збираєтеся впроваджувати свої ідеї, уникайте суперечок і прямого тиску – можете зіткнутися з сильною протидією. З 9 по 15 число багато представників знаку зроблять для себе несподівані відкриття. На жаль, не всі вони будуть приємними. З 16 по 22 вересня ні в якому разі не займайтеся операціями з нерухомістю. Пізніше з’ясується, що вони невигідні або, гірше того, незаконні. Останній тиждень вересня принесе вам спокій і радість.

Стрілець

Початок вересня виявиться вдалим не для всіх. Молодим представникам знака буде складніше, ніж тим, кому за сорок. Адже з 2 по 8 число вони можуть втратити хорошого друга через дріб’язкову сварку, а з 9 по 15 пустити на вітер велику суму грошей. Зрілі представники знака, навпаки, будуть радіти вдалому збігу обставин. Найбільш плідним для всіх вікових груп виявиться період з 16 по 30 вересня.

Козеріг

З 2 по 9 вересня ви самі будете ковалем свого щастя. Потребуєте нових знайомствах – вирушайте в подорож. Хочете змінити роботу – відвідаєте кадрове агентство. Єдине, що вам не можна робити в цей період, – реєструвати шлюб. Після цього відносини з коханою людиною різко зіпсуються. В середині місяця контролюйте свій настрій: він буде мінливим, як вітер. З 23 по 30 вересня не займайтеся екстремальними видами спорту і не ризикуйте.Водолій

Все, задумане і заплановане з 2 по 8 вересня, збудеться і дасть відмінний результат. А ось з 9 по 15 число краще не братися за важливі справи – толку все одно не буде. 16 вересня не проводите на самоті, інакше самотність затягнеться. З 17 по 22 число уникайте експериментів з законодавством і нормативними документами. Будь-який відступ від правил може призвести до втрати репутації і грошей. В кінці місяця прислухайтеся до кожного слова коханої людини і пам’ятайте: найважливіше вона скаже «між іншим».

Риби

У перший день місяця не витрачайте гроші на непотрібні покупки. З 2 по 8 вересня в розмові з колегами, родичами, приятелями і сусідами не грубить, а ретельно зважуйте кожне своє слово. Інакше співрозмовник затаїть на вас образу, а то і зовсім втягне в затяжний конфлікт. З 9 по 15 число не уникнути сварки або охолодження відносин з чоловіком. З 16 по 22 число спробуйте втекти від проблем (поїхати куди-небудь). Після повернення виявиться, що складна ситуація благополучно вирішилася сама собою. В останні дні місяця не піддавайтеся на провокації знайомих, це дозволить вам уникнути багатьох неприємностей.