Гороскоп на завтра 9 січня для всіх знаків

Овен

Не варто сьогодні провокувати конфлікти і «брати вогонь на себе». Краще постаратися максимально зберегти мир всередині себе і зовні — адже сварка і скандал у тебе спалахує миттєво! Не зациклюйтеся на нікчемних непорозуміннях у спілкуванні з людьми. А вже тим більше — з близькими та рідними.

Тілець

Сьогодні краще спілкуватися з людьми, які приємні очам і серцю, і які не заважатимуть твоєму прагненню заслуженого комфорту. Причому, у всьому — в одязі, їжі, на робочому місці тощо. В іншому випадку ти втратиш багато душевних сил. І навіщо, питається?Близнюки

З самого ранку тобі буде важко бути зібраною і організованою. Але постарайся пересилити себе — як-ніяк робочий тиждень вже в розпалі. Також не варто сьогодні піддаватися спокусам матеріального світу — це може закінчитися плачевно для сімейного бюджету. Ввечері тебе дошкулятимуть питання чуттєвого характеру.

Рак

Що б не трапилося у твоїй інтимної сфери життя — не варто цю тему піднімати з подругами і з іншими сторонніми людьми. Навіть не варто довірятися психологам і лікарям, звичайно, якщо ситуація не зайшла занадто далеко і не вимагає втручання і негайної допомоги досвідченого фахівця. Спочатку всі питання тобі варто обговорити зі своїм партнером..

Лев

Сьогодні гарний день, щоб зайнятися своїм тілом, його вдосконаленням. На тебе чекає спортзал, басейн, хороший масажист. А от у плані справ і роботи сьогодні твоєму керівництву з тобою пощастило менше — незрозумілий і зовсім неробочий твій емоційний стан ускладнює виконання твоїх обов’язків.

Діва

У першій половині дня твої справи йдуть своєю чергою — жодних ексцесів не відбувається. Тобі не потрібно сьогодні бути жорсткою зі своїми дітьми — загроза і сила ні до чого не приведе — будь ласкавіше і м’якше. Ти побачиш, як змінюються твої взаємини з ними. Підключи собі на допомогу і підтримку свою половину — нехай він також візьме участь у вихованні власних дітей.Терези

Сьогодні зрання тебе долає стара добра лінь, і немає ніякого бажання просувати свої справи. Не варто на сьогодні планувати якісь важливі переговори або починати реалізовувати серйозні проекти. Ця хандра якимось чином позначиться і на твоєму самопочутті — ти будеш розбитою, з головним болем тощо. Найкраще закінчення цього дня — у ванній з пінкою і морською сіллю.

Скорпіон

З самого ранку буде небезпека невірного розпорядження своїми фінансами. Будь уважною і не промахнися! А у другій половині сьогоднішнього дня домашні клопоти і турботи завадять втіленню якихось особистих і приємних планів на вечір. Простіше кажучи — може зірватися твоє побачення з молодим чоловіком через домашні проблеми.

Стрілець

З самого ранку тобі потрібно скоротити число ділових зустрічей і ділових переговорів — існує ймовірність, що сьогоднішнє спілкування буде лише викликати в тобі хвилю роздратування і ні до чого конструктивного не приведе. У другій половині дня заплановане спілкування з друзями, на жаль, не принесе радості і бажаного емоційного задоволення. Вся справа в суперечках через різницю смаків і пристрастей.

Козеріг

Спробуй на сьогодні взяти вихідний. У будь-якому випадку з тебе сьогодні вийде дуже поганий працівник. Ти майже весь день перебуваєш хтозна-де і віддаєшся мріям. Причому, потенційно зовсім не реальним. Цей стан сильно позначиться на продуктивності твоєї праці. Увечері просто включи телевізор і переглянь щось легке і ненав’язливе.

Водолій

У першій половині дня не варто піддаватися спокусам зробити серйозну і важливу покупку. Річ, куплена сьогодні, не прослужить довго, на жаль. Ти тільки витратиш кошти, і оточуючі не встигнуть оцінити тебе в цьому новому вбранні. Вечір цього дня присвяти давно запланованому прибиранню — на кухні, на балконі, в шафі. Головне — наведи хоч частково порядок у своїй оселі. Це допоможе навести лад у думках і спокійно й умиротворено заснути.

Риби

Твої колеги і співробітники волею-неволею постійно відволікатимуть тебе від виконання своїх обов’язків. Тобі потрібно навчитися на тонкому рівні виокремлювати важливу інформацію від порожньої, навчитися вибирати співрозмовників, розділяючи їх на гідних уваги і таких, що не приносять чогось корисного. В іншому випадку ти просто зав’язнеш у листуванні, розмовах і чутках, які тебе оточують.

Джерело