Готовимо ґрунт перед посадкою часнику: хитрість, про яку багато хто не знає

Для осінньої посадки часнику городникам потрібно вже зараз розпочинати підготовку ґрунту до цієї процедури.

Земля після рослин, що росли на цій ділянці виснажена, тому варто починати з підвищення родючості її за допомогою добрива.

Безперечно, можна придбати в спеціалізованому магазині різні хімічні добрива, які вже добре збалансовані та готові до застосування.

Однак, є й інші більш дешеві способи підготовки землі, які є в кожному сільському господарстві: перепрілий компост, перегній та інші.

Пропонуємо звернути увагу на дешевий та дуже ефективний засіб – деревний попіл. До його складу входить багато корисних елементів, а також мікро- та макроелементів. Він добре підвищує родючість ґрунту та розкислює, якщо він кислий.

Другий компонент, який можна використати для підвищення родючості землі – це скошена газонна трава або будь-яка інша зелена маса, які є гарним постачальником в ґрунт азоту.

Наступним кроком є проведення роботи по удобренню ділянки під посадку часнику під зиму. Для цього на кожний метр квадратний внесіть 1 кг. деревного попелу, зверху вкладіть шар скошеної трави завтовшки три та більше сантиметрів.
Далі перекопайте землю разом з цими компонентами й згодом ґрунт стане не тільки родючим та якісним, а й дуже пухким.