Городники знають, які квіти можна сіяти вже в січні, щоб влітку милуватися красою у своєму садку.
Садова гвоздика.
Гвоздика – це багаторічна рослина. Проте, щоб її суцвіття були дрібними та пишними, краще сіяти ці квіти у січні. Формується квітка потягом п’яти місяців. Щоб гвоздика прижилася й добре зростала, потрібно дотримуватися деяких особливостей її вирощування. Насіння саджайте не глибше ніж на 3 мм, в якості ґрунту використовуйте річковий пісок. Щоб волога постійно підтримувалась, вкрийте розсаду пакетом та подвійним аркушем паперу. Щойно зійдуть сходи, заберіть укриття, а ростки розташуйте у світлому місці.
Дельфініум гібридний.
Цю квітку саджають в ящики невеликих розмірів, а потім закопують в сніг. Пізніше декілька листочків пересаджують туди, де вони продовжуватимуть зростати далі. Місце має бути добре освітленим.
Дзвіночок карпатський.
Для розсади необхідно змішати землю, перегній та пісок, а зверху присипати землею. Розсаду необхідно розмістити у теплому та світлому місці. Через 3 тижні вже зійдуть перші сходи. А ось пересадкою квітів потрібно займатися в травні.
Меконопсис Шелдона (Блакитний мак).
Для цієї рослини підійде пухкий та родючий ґрунт. Температурний режим має становити 12 градусів тепла, а також в приміщенні має бути гарне освітлення. Щойно зійдуть сходи, їх одразу слід пересадити в окремі горщики, а пересадкою на постійне місце краще займатися в травні.
Лобелія ерінус.
Розсаду цієї рослини потрібно вирощувати під склом або плівкою, щоб на неї не потрапляли прямі сонячні промені. Через пару тижнів зійдуть сходи, які необхідно пересадити по декілька штук. Квітнути вони почнуть вже в червні.
Вербена гібридна.
Цю рослину вирощують у субстраті або квітковому ґрунті. Температурний режим має становити 18-20 градусів тепла. Сходи з’являться через тривалий час й не всі одразу. На десятий день з’являться перші ростки, яким необхідний буде полив. Щойно саджанці стануть міцніші, тоді їх слід пересадити на постійне місце зростання.
Антирринум великий.
Цю квітку висипають зверху на ґрунт, а потім накривають за допомогою скла або плівки. Через 7 днів зійдуть перші сходи. Через місяць їх слід розсадити, а у постійне місце їх пересаджують, коли пройдуть останні весняні заморозки.
Еустома.
Насіння еустоми висаджують по окремих ємностях або у торф’яні таблетки. Приміщення має бути добре освітленим. Полив здійснюється так, щоб вода не потрапляла на саджанець.