Харчова сода, зробить ваші помідори солодкими та великими. Як правильно її застосовувати

Любите солодкі помідори, а вони стабільно зростають кислими?

Ви можете зробити помідори більш солодкими, зменшивши кислотність ґрунту з допомогою харчової соди. Просто злегка розпиліть її на ґрунт, де посаджені помідори, і сода вбере надлишки в себе. Це знизить кислотність ґрунту, і помідори стануть більш соковитими і ароматними, інформує Ukr.Media.

Омолодіть ваші помідори

Сода для випічки може навіть підгодувати рослини, омолодивши їх так, щоб вони знову стали пишними та зеленими. Змішайте одну чайну ложку харчової соди з однією чайною ложкою солі і половиною чайної ложки аміаку на чотири літри води. Не забудьте добре перемішати, а потім підлити під кожен з ваших кущів близько чверті розчину (1 літр на 1 кущ).

Такий розчин стане добривом, яке дасть томатам більш енергійне зростання. Ви будете здивовані, як швидко вони оживуть. До речі, таку ж процедуру корисно провести і для кущів ялівцю. Пропорції при цьому потрібні ті ж. Рослини будуть виглядати просто відмінно!

Попутно позбавтеся від слимаків та равликів

Якщо ви хочете позбутися від слимаків та равликів в саду і на городі, пам’ятайте, що вам необов’язково вдаватися до дорогих, небезпечних хімічних речовин. У вас є сода. Просто насипте харчову соду в місцях, де виявили скупчення шкідників. Так їх можна знищити.

Можна також посипати содою ґрунт навколо ваших посадок, щоб слимаки їх не з’їли. Але будьте обережні — не зачепіть при цьому самі рослини. Прямий контакт з концентрованою содою їх спалить.