Хлопець врятував ведмедика, ризикуючи свободою і життям

Малюк лежав без ознак життя.

Одного разу фотограф Кору Хенкок прогулювався лісом в штаті Орегон. Молодий чоловік прагнув зробити кілька красивих фотографій. Але в той день він виявив дещо важливіше, інформує Ukr.Media.

Спочатку в кущах він почув якийсь звук. Кору оглянувся на шум і побачив лежачого на землі ведмедика. Фотограф згадує, що малюк лежав без ознак життя. Хлопець розумів, що біля малюка цілком може знаходитися його мама. А така зустріч не обіцяла Кору нічого хорошого.

Обережно обстеживши територію, Хенкок не помітив жодної живої душі, тому поспішив на допомогу ведмежаті. І дуже вчасно. Адже дитинча перестав дихати. Кору довелося робити тварині штучне дихання. Коли фотограф переконався в тому, що ведмежа дихає, він поспішив з ним до своєї машини.

Кору відвіз вмираючого малюка до ветеринара. На щастя, тварину було врятовано. І все завдяки Хенкоку. Однак замість похвали хлопець мало не отримав тюремний термін і серйозний штраф.

Справа в тому, що за законами штату заборонено вивозити з дикої природи ведмедів. В Орегоні нерідко «рятують» ведмежат, разлучаючи їх з мамами і позбавляючи їх свого будинку. У випадку з фотографом сувора американська Феміда виявилася милостивою. Молодого чоловіка виправдали.

Ведмежа після ветеринара поставили в спеціальний центр з роботи з тваринами дикої природи. Там малюк буде знаходитися до того моменту, аж поки самостійно зможе піклуватися про себе. Як тільки це станеться, його відпустять у природне середовище проживання.