Хочеш змін: перестань мріяти і почни жити!

Лише від тебе залежить, чи продовжиш жити так, як тобі не подобається, а чи в один момент встанеш і почнеш змінювати своє життя.

Сни на яву
Колись я багато мріяла. Уявляла собі, чого досягну, що зроблю. Мріяла засинаючи або їдучи автобусом, сидячи на нудних лекціях. Мріяла… але нічого не робила із цим.
Однак коли я почала виходити зі своєї шкарлупки страху, відкриватись на те, що приносила дійсність, то перестала мріяти заради мрій. Почала свої мрії здійснювати.
Замість того, щоби мріяти про подорож до Риму, зібрала потрібну інформацію, склала кошторис, зібрала грошей і поїхала!

Роби усе, що можеш

Я перестала мріяти про зміну праці. Не знала, чим зайнятись, просто хотіла змін. Тому почала пробувати себе у різних зайнятостях, щоби  зрозуміти, що підходить найліпше. Це забрало у мене декілька років, але шляхом проб і помилок знайшла для себе працю, яка підходить найкраще.
Перестала мріяти про чоловіка і сім’ю. Замість цього почала діяти. Почала ходити на терапію, на заняття з коучингу, щоби краще себе пізнати, навчитись ставити межі і будувати здорові стосунки. Заодно спілкувалась з багатьма людьми, знайомилась, ходила на побачення.
Не було це легко, не одразу зустріла свого чоловіка. До того встигла нераз розчаруватись. Були хвилі, коли втрачала надію. Але не зупинялась, бо хотіла бути впевненою, що якщо згадуватиму життя через двадцять років, то матиму чітке переконання: зробила усе, що було в моїх силах.

Які зміни тобі потрібні?

А як часто ти мрієш наяву, втікаючи від самотності, почуття нереалізованості чи інші? Знаю, що реальність буває такою складною, що втеча у мрії виглядає дуже спокусливою. Однак вона не рятує і не змінює ситуації.Якщо хочеш змін, то перестань мріяти, а почни жити

Подумай:

Чого прагнеш?
Яких змін потребуєш?
Яку мету ставиш?

Далі дай щиру відповідь: чим можеш пожертвувати для здійснення змін: комфорт, час, гроші…?

Процес змін може бути нелегким, він вимагатиме:

виходу за межі комфортуз
затрати зусиль
зустрічі зі своїми страхами

прийняття помилок, невдач, розчарування чи поразок
прохання про допомогу
здобуття нових навиків
Але зміни також здатні дати

Нову енергію
Радість
Відчуття сили
Якісно інше життя

Лише від тебе залежить, чи продовжиш жити так, як тобі не подобається, чи докладеш зусиль для того, щоби почати зміни. Перестань мріяти, почни жити!

Джерело