Істина життя, з якою зустрінеться кожен

Якщо подивитися в цілому, то життя є прекрасним досвідом

Життя – непросте, і хоча воно не завжди буває справедливим, але цей шлях безперечно варто того, щоб його пройти.

Рано чи пізно життя обов’язково дасть вам ляпаса. Ви можете намагатися уникнути цього з усіх сил, але вам все одно не вдасться, і це пригнічує.

Життя ніколи не буде легким, і, що ще важливіше, життя сповнене труднощів. Уникнути цих труднощів не вийде. Але якщо подивитися в цілому, то життя є прекрасним досвідом, якщо дозволити йому таким стати.

Існує кілька безсумнівно гірких істин життя,з якими кожен може зіткнутися особисто.

Вам доведеться пережити смерть близької людини

І не варто до цього готуватися, тому що у вас все одно не вийде. Звичайно, можна спробувати, але це все одно що плисти проти течії. Ви лише витратите багато енергії, яку могли б спрямувати на щось інше. А коли все станеться, ні про яку підготовленість не буде й мови. Найкраще, що ви можете зробити, це переконатися, що у вас хороші стосунки з дорогими для вас людьми, і що ви даєте потрібну їм підтримку. Все інше залежить тільки від долі.

Люди будуть безжалісно користуватися вами

Коли ви станете достатньо зрілим, ви зможете встановити у своєму житті певні межі і покласти цьому край. А доти все це досвід. Пам’ятайте, людина спочатку запрограмована у всьому шукати вигоду. Нам пощастило бути найрозумнішими істотами на планеті, а наш мозок постійно шукає найбільш швидкі та ефективні способи зробити щось або чогось досягти. Іноді ми добиваємося неймовірних речей (програми освоєння космосу). Але іноді це можливо тільки ціною благополуччя інших людей. І це погано.

І як би нам не хотілося покарати тих, хто нами скористався, ми не можемо цього зробити. У деяких випадках навіть при наявності у вас тих самих меж, люди все одно користуються вами, і до цього не можна підготуватися заздалегідь. Це життя. Дуже просто відсіяти таких людей і не дозволити їм наближатися до вас, але легше від цього все одно не стане.Завжди знайдеться хтось привабливіший, розумніший, успішніший і щасливіший за вас

Можливо, він навіть буде володіти всіма цими якостями одночасно. Ось чому ми не можемо припинити порівнювати себе з оточуючими. У багатьох людей різні аспекти життя складаються набагато краще, ніж у вас, і так буде завжди. Більше грошей, більш успішна кар’єра, кращий партнер. Але це не повинно вас турбувати, просто знайдіть те, що підходить саме вам. Не подобається ваша робота? Змініть її. Не влаштовує партнер? Знайдіть собі іншого. Не вважаєте себе успішним? Змініть це.

Навіть якщо ви досягнете всього, чого вам хочеться, все одно знайдеться хтось такий, кому ви будете заздрити. Просто продовжуйте йти по обраному вами шляху. Поливайте свій власний газон. Не рахуйте чужі гроші. Все це можна скоротити до чотирьох слів: думайте тільки про себе.

Часом навіть важка праця не приносить бажаних результатів

Те, що ви багато і старанно працюєте над чимось, ще не означає, що це принесе вам успіх. Люди вірять, що важка праця і успіх-це одне і те ж. Тому вони повністю віддаються своїй роботі над чимось одним, і в результаті у них нічого не виходить. А потім вони точно так само переконують себе в тому, що успіх недосяжний.

Ідея того, що важка праця і успіх-це одне і те ж, є істинною. Однак між ними є одна невелика відмінність: до успіху приводить тільки тривала праця. І, швидше за все, ви навряд чи досягнете успіху в першій ж справі, на яку кинете всі свої сили. Пам’ятайте, старанна праця має тривати якомога довше.

Але навіть якщо ви багато працюєте, невдач все одно не уникнути. Тому ви повинні взяти себе в руки і спробувати ще раз, приклавши всі зусилля, замість того, щоб зациклюватися на тому, що у вас не виходить.

Люди йдуть з вашого життя без будь-яких пояснень, навіть якщо ви їх заслужили

Кожному з нас доводилося втрачати друзів чи коханих. Навіть сімейні відносини від цього не застраховані. Іноді партнер в один прекрасний момент вирішує, що йому все набридло, а потім просто йде. Або каже, що все скінчено, не вдаючись у пояснення. Те ж саме і з друзями.

І хоча ви заслуговуєте почути причину такої поведінки, але ніхто вам її не дає. Ви повинні бути достатньо зрілими, впевненими в собі, щоб зрозуміти, що це нормально, і що після їх відходу з вами все буде в порядку. Але головне те, що ви зовсім не маєте потребу в яких-небудь пояснень, щоб пережити те, що сталося і просто жити далі. Люди приходять і йдуть з вашого життя без якоїсь певної причини. Деколи ви розумієте їх мотиви, а іноді — ні. Але в будь-якому випадку потрібно продовжувати рухатися вперед.

Сподобалась стаття? Поділись з Друзями!

Джерело

Істина життя, з якою зустрінеться кожен