Історія про кошеня, яке самостійно знайшло собі дім

В підвалі однієї з багатоповерхівок жила кішка зі своїми 4-ма кошенятами. Добрі люди підгодовували котяче сімейство, залишаючи їжу на сходах у підвал, інформує Ukr.Media.

Але в один день мама-кішка не повернулася до своїх малюків. І кошенята розбрелися, хто куди. Найменше з них вирішило знайти собі будинок. Воно вилізло із підвалу, зайшло у під’їзд, насилу сходинками вилізло аж на 4-й поверх і зрозуміло, що ось за тими гарними дверима — його будинок.

Малюк сів навпроти них і став чекати. Він не нявчав, не плакав, просто мовчки сидів і дивився на двері.

Дівчина, яка живе за ними, ніби відчула, що їй терміново треба вийти в під’їзд. Відкривши двері, вона побачила маленький клубок, з величезними очима. Дівчина подумала, чому котик так тихо сидить? Може їсти хоче?

Вона винесла миску теплого молочка, і кошеня відразу стало його пити, муркотіння від задоволення. Дівчина зайшла в квартиру, але через деякий час їй знову захотілося глянути у під’їзд. Вона побачила, що мисочка порожня, а котик сидить на тому ж місці і мовчки дивиться на двері.

І дівчина здалася!

Вона ніколи навіть не думала заводити тварин, а зараз у неї є ще зовсім маленький котик, але вже Маркіз, який дивиться на неї своїми закоханими очима.