Історія про справжню дружбу двох рудих котів

В один з м’ясних магазинчиків на околиці столиці зайшов рудий кіт. Він мовчки сів перед вітриною з м’ясом і просто дивився. Його спочатку вигнали. Але через деякий час кіт прийшов знову і тихо сидів, інформує Ukr.Media.

Серце продавщиці не витримало, і вона пригостила жебрака обрізками. Той акуратно забрав м’ясо і пішов кудись. Очевидно, поїсти, вирішила продавщиця. Так сталося і на наступний день, через день. Продавщиці вже стало цікаво, куди ж і кому кіт носить їжу?

В один день кіт прийшов якраз на перезмінку, і жінка змогла піти за твариною, щоб дізнатися, куди вона відносить м’ясо. Виявилося, що цей рудий кіт годує… іншого рудого кота, який лежить під бетонною плитою зі зламаною передньою лапкою.

Жінка була дуже жалісливою — пораненого кота вона віднесла в клініку, а потім повернулася і забрала магазинного жебрака додому.

Лапку підлікували і жінка забрала додому і другого котика — вона не змогла розлучити друзів. Лікар сказав, що, на його думку, котів не пов’язують родинні зв’язки! Вони просто виживали разом на вулиці.Жінка живе у приватному будинку в селі, і котофеям зараз дуже добре — з одного боку, свобода — гуляй не хочу, але є будинок, любляча господиня.