Казанської ікони Пресвятої Богородиці — 21 липня. Як правильно провести цей особливий день

21 липня, православна церква відзначає свято ікони Богородиці Казанської. Саме в цей день, її віднайшли на попелищі після страшної пожежі, яка забрала багато життів.

Історія свята.

Після пожежі, маленькій дівчинці Матроні наснився сон, в якому Діва Марія попросила віднайти святиню на місці згорілого будинку. Малеча після пробудження відразу розповіла про це батькам, однак спочатку вони їй не повірили. Сон повторювався кожного дня й родина Матрони все ж таки вирішила перевірити попелище. Там вони під завалами віднайшли незайману вогнем ікону Богородиці Казанську.Молитви до цього образу 21 липня, здатні змінити життя та зміцнити віру у Господа Бога. Віряни приходять до храму та підносять Казанській іконі свої молитви про:

  • Зцілення тілесних та душевних хвороб;
  • Початок нового життя та прощення гріхів;
  • Допомогу у виконанні мрій;
  • Захист від небезпечних ситуацій та лиха;
  • Добробут та мир у родині.

В історії зазначено багато випадків, коли щирі молитви до святині допомогли впоратися зі складними життєвими ситуаціями, бідами та хворобами.Одного разу, щира молитва 21 липня, врятувала монахиню від операції на серці. Жінка була у відчаї та щиросердно просила Божу Матір про допомогу й чудо трапилося.

Казанської ікони Пресвятої Богородиці — 21 липня. Як правильно провести цей особливий день