Кімнатні квіти почали в’янути? Не поспішайте їх викидати, є декілька способів порятунку

Ви придбали розкішну та дорогу квітку в вазоні і незабаром вона почала в’янути? Причиною цього можуть бути відсутність або надлишок сонця і води. Не поспішайте її викидати, є декілька способів порятунку рослини. Добрива, які стимулюють ріст та додають силу рослині є у кожного вдома і не потрібно нічого купувати.

Кавова гуща.

Після ранкового кавування не викидайте гущу. Вона збагачена великою кількістю мінералів та поживних речовин. Органічна речовина, яка містить калій, магній, кальцій, азот та інше, дуже добре підживить зів’ялі квіти та при посадці прискорить ріст молодої рослини.

Шкарлупа з яйця.

Всі завжди викидають яєчну шкарлупу. Але в ній міститься величезна кількість кальцію і інших мінералів, які живлять кімнатні рослини. Зберіть, підсушіть та подрібніть шкарлупу в кавомолці. Додавайте до горщиків як добриво.

Шкірка з банана.

Бананова шкірка містить багато заліза, кальцію, цинку, фосфору, брому, магнію, сірки та нікелю. Ці органічні речовини живлять та покращують ріст квітів в горщику. Не тільки шкірка цілюща, а й м’якоть, але це дорожче.Вода з акваріума.

Якщо вдома є акваріум, під час чистки не виливайте воду в каналізацію, а полийте нею квіти. Ця вода насичена поживними речовинами, які швидко реанімують зів’ялі рослини.

Іржаві цвяхи.

Не викидайте старі поржавілі цвяхи, а покладіть в вазон з квіткою. Вони виготовлені з заліза, яке чудово живить рослини.

Зола.

Після спалювання деревини залишається зола. Вона містить фосфор, калій та кальцій, які стимулюють дозрівання плодів, а квіти починають сильніше пахнути. Змішайте золу з водою та додайте цілющий розчин у ґрунт.

Доглядайте за улюбленими рослинами і вони довго будуть радувати своїм цвітінням та надзвичайним ароматом.