Коли правильно набирати свячену воду на свято Хрещення Господнє.

6 січня, православні християни відзначають свято Хрещення Господнє. Вода, яку освячують в цей день називають  агіасма. В цей день на відкритому водоймищі вирубують ополонку у вигляді хреста. Від церкви відбувається хресний хід, який закінчується тим, що священник занурює у воду хрест й з цього моменту вона вважається освяченою.

Свячена вода має цілющу силу, яка очищує душу та зцілює тіло.

Коли правильно набирати свячену воду.

Воду потрібно набирати 6 січня з 00:10 до 2:00. Ця вода вважається чудотворною, а молитва до Бога, обов’язково буде почута.

Скільки часу зберігається свячена вода.

В скляній банці водохресну воду можна зберігати цілий рік. Вона має дуже сильну енергетику, тому занадто часто приймати її не можна. Найкраще щоранку нею вмиватися та періодично окропляти кути оселі. Також, вона допоможе хворому скоріше видужати.

Якщо до наступного Хрещення ще дуже багато часу, а вода закінчується, то розбавте її звичайною. Навіть одна крапля освяченої води в змозі наповнити Божою благодаттю ціле озеро.

Під час набору води в храмі, виділіть час на молитву. Тільки віра та молитва по справжньому принесуть бажаний ефект від святої води.

Коли правильно набирати свячену воду на свято Хрещення Господнє.