Корисна шпаргалка для господині — збережіть собі її. Щоб зібрати гарний врожаю перцю

Важливо знати, що тип ґрунту має велике значення для хорошого врожаю.

Щоб отримати рясний урожай перцю, потрібно слідувати деяким важливим правилам при його вирощуванні. І нехай з розсадою доведеться повозитися, але як тільки ваші перчики підростуть і зміцніють, можна буде легко зберегти їх здоровими до осені. Важливо знати, що тип ґрунту має велике значення для хорошого врожаю. Перець полюбляє багатий та родючий чорнозем, інформує Ukr.Media.

Температура

Раптові зміни денної і нічної температури на перець впливають дуже погано. Тому завжди намагайтеся переконатися, що температура в теплиці в похмуру погоду становить від 22 до 24 ° C, на сонці — від 24 до 28 ° C, а вночі — від 18 до 20 ° C. Перці люблять тепло і почнуть активно рости після того, як ви висадите їх у відкритий ґрунт і коли температура досягне 30 градусів.

Полив

Перцю потрібна стабільна волога, тому він повинен бути регулярним. Намагайтеся поливати рослини принаймні 1-2 рази в тиждень, в середньому 1-2 літри води на кущ. Бажано, щоб вода була не дуже холодна. Також уникайте переливів, оскільки висока вологість сприяє розвитку паразитів в ґрунті.

Підживлення

Кожні три тижні (тобто 3-4 рази в сезон) підживлюйте перчики різними натуральними добривами. Можна підсипати 1 столову ложку золи 2 рази на місяць під корінь кожного куща, а на наступний день розпушити ґрунт.Формування рослин

Низькосортні сорти і гібриди не потребують спеціального формування. Важливо видалити непотрібні безплідні і бічні пагони між основними гілками. Цього буде цілком достатньо.