Корисна шпаргалка на літо — обов’язково збережіть собі, щоб збирати великий урожай

Сьогодні ми  вам розповімо про те, як вирощувати огірки.

Звичайно ж, ви все знаєте самі, але кілька лайфхаків, що дозволяють значно збільшити об’єми врожаю, не завадять точно, правда?

Як виростити красиві і смачні огірки:

  • Після того, як рослини зійшли, на фазі появи 3-4 листочків, бажано обробити огірки складом: додати в відро води 30 крапель йоду, 1 літр молока, 20 грамів господарського мила. Обприскувати кожні 10 днів.
  • Увечері замочити у відрі води хліб, вранці його розім’яти, влити маленьку баночку йоду, розвести 1 літр рідини в відрі і бризкати огірки. Рідину, що залишилася, можна зберігати в будь-якому прохолодному місці. Розчином обробляти грядки кожні 14 днів і огірки будуть до осені зеленими.
  • У відрі води розвести 2 літри молочної сироватки і 150 грамів цукру. Полити і обприскати огірки — після обробки на перці і огірках з’являється нова зав’язь і знову будуть плоди.
  • Висипати 700-мл банку лушпиння цибулі в 10-літрове відро води, дати закипіти, зняти з плити, закрити кришкою, дати постояти 14 годин. Процідити, лушпиння відтиснути, розбавити водою: на літр настою 4 літри води. Обприскати бадилля огірків рясно, також пролити грунт.
  • Полити і обприскати огірки розчином молочної сироватки: на літр сироватки беруть 5 літрів води.
  • Відрегулювати полив: якщо огірки погано ростуть, можливо, їм не вистачає вологи або вода для поливу дуже холодна.

Зберігайте собі поради та поділіться з друзями!