Корисні поради для тих хто виховує Дівчинку. Батькам на замітку.

Виховати щасливу дівчинку – це надзвичайно важко, особливо коли вона стає підлітком. Пропонуємо ознайомитися з декількома порадами, як захистити дитину та знайти з нею спільну мову.

 1. Спільна косметика.

Дівчата дуже полюбляють грати з косметикою мами. Тому, потрібно відноситися до неї як до спільної речі. Прийде час і ви навчите доньку правильно нею користуватись.

 1. Розповідати про фізіологічні зміни.

Мама повинна бути тією людиною, в якої можна запитати все та не соромитися. Тому, змалечку розповідайте про зміни в тілі, які чекають доньку в майбутньому.

 1. Не забирайте дитинство.

Намагайтеся продовжити, якнайдовше, безтурботне дитинство своєї доньки. 1. Підтримуйте її стосунки з татом.

Тільки любов батька навчить приймати правильні рішення стосовно чоловіків.

 1. Навчіть правильно використовувати грошима.

Коли донька стане економічно незалежною, вона повинна бути готова до цього. Щоб не мати боргів, навчіть її розумно витрачати кошти.

 1. Не акцентуйте увагу на фігурі.

Поясніть, що всі жінки різні та гарні по своєму. Не критикуйте та не акцентуйте увагу на недоліках. Навчіть доньку любити себе такою, яка вона є.

 1. Завжди захищайте та вчіть захищатися.

Вчіть доньку бути сильною та вміти захистити себе в складній ситуації. Але вона має знати, що ви її завжди підтримаєте та допоможете.

 1. Частіше хваліть доньку.

Говоріть їй, що вона смілива, розумна, добра та чуйна. Але робіть це від щирого серця. Це підбадьорить дівчинку та надасть віри в себе.

 1. Навчіть її спілкуватися з іншими людьми.

Ваша донька повинна розуміти, що інші до неї повинні ставитися з повагою. Поясніть різницю між добрим та поганим відношенням на дієвому прикладі, щоб вона запам’ятала це назавжди. Бо слова дуже швидко забуваються.

 1. Навчіть її мріяти.

Навчіть доньку мріяти та покажіть на своєму прикладі, що мрії збуваються.

 1. Навчіть її бути розсудливою у питаннях кохання.

Поясніть своїй донечці, що у питаннях кохання, вона повинна враховувати три голові пункти; інтуїція, розум та довіра власним почуттям. 1. Навчіть її цінувати себе.

Розкажіть дівчинці як повинні розвиватися стосунки між чоловіком та жінкою. Що дозволено, а від чого потрібно тікати. Вона повинна цінувати власне життя.

Корисні поради для тих хто виховує Дівчинку. Батькам на замітку.