Корисні властивості мандаринової шкірки, про які мало хто знає. Не поспішайте їх викидувати

Всім відомо, що апельсинова шкірка має дуже насичений аромат. Це дає можливість використовувати її не тільки у кулінарії, а ще й в косметології та побуті.

Пропонуємо ознайомитися з методами застосування апельсинової шкірки у побуті:

  1. Нейтралізація запаху.

Апельсинова шкірка може слугувати як освіжувач повітря у будинку. Достатньо нарізати смужками та розкласти у марлевих мішечках по проблемних місцях. Також, можна класти її у взуття для нейтралізації запаху.  1. Розсипчастий цукор.

Щоб цукор не збивався у грудки, покладіть трохи апельсинової шкірки до цукорниці.

  1. Освіжувач для холодильника.

Апельсинова кірка позбавить від неприємного запаху у холодильнику. Засипте її сіллю та поставте у холод. Сіль вбере у себе неприємні запахи, а шкірка освіжить аромат.

  1. Спрей для меблів.

Для очищення дерев’яних меблів потрібно зробити спрей. У банку 500 мл до половини покладіть шкірки апельсину та доверху залийте 10% оцтом. Дайте настоятися 2 тижні та заливайте у пульверизатор. Кухонні шафи та полиці будуть сяяти.  1. Очищувач для кранів та раковин.

Натирайте металеві поверхні шкіркою. Це захистить від бризок води та додасть більш охайний вигляд.

  1. Маска для волосся.

Візьміть цілий апельсин та подрібніть його блендером, разом зі шкіркою. Готову суміш наносьте по всій довжині волосся, трохи потримайте та змийте. Пасма стануть шовковистими, більш гладкими та зволоженими.

  1. Раковина без запаху.

Щоб позбутися неприємного запаху, натріть на тертці шкірку у самий стік. Вона впорається з брудом, жиром та позбавить від запаху.

  1. Відбілювання зубів.

Внутрішньою стороною шкірки протирайте зуби. Це дасть змогу видалити темні плями, усунути жовтий наліт та відбілити зуби.  1. Захист від гнусу.

Апельсинові шкірки, до складу яких входить лимонен, стануть захистом від комарів, мурах та мух.

Корисні властивості мандаринової шкірки, про які мало хто знає. Не поспішайте їх викидувати